Son Dakika Haberleri: Victoria's Secret'ın Eski Meleği Behati Prinsloo, Yeni Gösteri İçin Podyuma Geri Dönüyor

Victoria's Secret'ın Eski Meleği Behati Prinsloo, Yeni Gösteri İçin Podyuma Geri Dönüyor

4 ay önce

2015'ten beri Victoria's Secret podyumlarında olmayan Behati Prinsloo yeni gösteri için geri dönüyor.

Model seçimlerinin tamamlanmasıyla detayları yavaş yavaş belli olan Victoria's Secret defilesi öncesi yeni bir haber daha geldi. Model Behati Prinsloo 2 yıl aradan sonra 10. kez podyuma geri döneceğini açıladı.

GÖSTERİ İÇİN YUNANLI TASARIMCI

Geçtiğimiz günlerde gösterinin bir parçası olarak Yunanlı tasarımcı Mary Katrantzou'yla iş birliği yapacağını açıklayan iç çamaşırı devi Victoria's Secret cephesinden gelen bu haber sevenlerini heyecanlandırdı.

2015'TEN BERİ PODYUMDA YOKTU

2015'ten beri marka için yürümeyen güzel model, katıldığı bir şov programında mutlu haberi verdi. Ayrıca Behati Prinsloo, Victoria's Secret tarafından henüz onaylanmasa da, gösterinin 8 Kasım'da New York'ta gerçekleşeceğini de söyledi.

EVLİ VE 2 ÇOCUĞU VAR

Şu ana kadar 2015 yılı da dahil olmak üzere dokuz gösteride podyuma çıkan Prinsloo, 2016 ve 2017 yıllarında hamile olduğu için şovda yer alamamıştı. Şimdi 10. kez podyumda yürümeye hazırlanan 30 yaşındaki Behati, 2014 yılında Maroon 5 grubunun solisti Adam Lavine ile evlenmişti. Çiftin Dusty Rose Levine ve Gio Grace Levine adını verdikleri iki çocukları var.


YORUMLAR


Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Doğru Çıkan Tahminleriyle Bilinen Google, Türkiye'deki Yerel Seçim İçin Öngörüsünü Açıkladı

Hasta Çocuklar Ağlayarak Sıra Beklerken Doktor Bilgisayarından Oyun Oynadı