Güzel Oyuncu Ayşen Batıgün Anne Oldu - Son Dakika

Güzel Oyuncu Ayşen Batıgün Anne Oldu

24.10.2017 16:59
Güzel Oyuncu Ayşen Batıgün Anne Oldu, System.String[]

Ünlülerin menajeri Abdullah Bulut ile evli olan Ayşen Batıgün, dün akşam saatlerinde İstanbul Kozyatağı Central Hospital'da bir erkek bebek dünyaya getirdi. Mutlu çiftin bebeğe Aras adını verdikleri öğrenildi.

"Hoşgeldin Aras Bebek"

Ceren Benderlioğlu, Emir Benderlioğlu, Mert Yavuzcan, Gökhan Güneş, Timur Acar- Eda Özerkan,Cansu Fırıncı, Burçin Abdullah, Merve Sevi, Çalkan Akgün, Bahar Şahin gibi ünlü isimler hastaneye akın ederken Ayşen Batıgün ve menajer Abdullah Bulut'u tebrik ettiler.

Abdullah Bulut sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda"Ne hissettiğinizi anlayamadığınız bir anınız oldu mu mesela? ''Oğlum'' demek ne güzel bir duyguymuş. Şimdiden kocaman kocaman bakıyosun hayata! Aramıza hoşgeldin yoldaşım, arkadaşım, canım, kanım... Minik ellerin, ayakların, burnun, ağzın tarif edilemez bir duyguya soktu beni. İyi ki doğdun Aras'ım... Seni çok seviyorum canım eşim" diyerek duygularını paylaştı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Güzel Oyuncu Ayşen Batıgün Anne Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin Galatasaray'ın Aralık ayındaki olağanüstü genel kurulu, koronavirüs nedeniyle yapılamayacak Korona aşısı geliştirmişlerdi! Putin'in aşı olup olmadığına Kremlin'den ilginç yanıt: Şu an imkansız Sokak ortasında lüks cipte infaz: 2 kişi yaşamını yitirdi Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çifti ikinci bebeklerinin müjdesini verdi Eşi, kayınvalidesi ve görümcesi koronadan vefat eden kadın, karnındaki bebeği de üzüntüden kaybetti Yeni bir yöntem daha! "Eşim telefonun fiyatını duymasın" diyerek dolandırıyorlar Reuters: Erdoğan, döviz rezervleri eriyince Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı görevden aldı