Son Dakika Haberleri: Güzel Oyuncu Bensu Soral, Mavi Taytlı Fotoğrafıyla Takipçilerini Büyüledi!

Güzel Oyuncu Bensu Soral, Mavi Taytlı Fotoğrafıyla Takipçilerini Büyüledi!

3 gün önce

Ekranlardan bir süredir uzak kalan güzel oyuncu Bensu Soral, sosyal medya hesabından paylaştığı mavi taytlı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı.

Final yapan İçerde dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Bensu Soral, taytlı fotoğrafıyla mest etti.

"EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ"

Spor yapmadan önce aynanın karşısına geçerek mavi taytıyla poz veren Bensu Soral, göz kamaştırdı. Soral fotoğrafı kısa süre içerisinde çok sayıda Soral'ın fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Soral'ın bir takipçisi, "Bensu hanım, sizi ekranlarda görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

"DOĞAL HALİNİZ DAHA GÜZEL"

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan güzel oyuncu ev halini paylaştığı fotoğrafına, "Makyajsız, ojesiz, dağınık... Genelde böyleyim!" notunu ekledi. Soral'ın bir takipçisi paylaşıma, "Vay be gerçekten çok güzelsin." yorumunu yapmış, başka bir takipçisi ise, "Doğal haliniz makyajlı halinizden daha güzel." yorumunu yapmıştı.

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 10:30 

YORUMLAR (39)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Sosyetik Kasap Nusret, DJ Khaled'in Klibinde Oynadı Eurovision Şarkı Yarışması'nda Madonna'nın Dansçısı Filistin Bayrağıyla Sahneye Çıktı Schwarzenegger'e Uçan Tekmeli Saldırı Düzenlendi! O Anlar Kamerada Usta Oyuncu Zerrin Tekindor, Yıllardır Kumral Kullandığı Saçlarını Griye Boyattı