Son Dakika Haberleri: Güzel oyuncu Beren Saat kıyafetinin azizliğine uğradı! Fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü

Güzel oyuncu Beren Saat kıyafetinin azizliğine uğradı! Fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü

7 gün önce

Boşanma haberleriyle gündemden düşmeyen güzel oyuncu Beren Saat, sokakta gazetecilere hazırlıksız yakalandı. Saat'in giydiği tişörtten göğüslerinin belli olması sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

Güzel oyuncu Beren Saat ve şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 senesinde nikah masasına oturmuştu. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan ve bir süredir boşanma haberleriyle gündeme gelen Beren Saat, önceki gün kız arkadaşıyla görüntülendi. Muhabirleri karşısında gören oyuncu, evliliği hakkındaki sorulardan dolayı gerildi.

TAKİPÇİLERİN GÖZÜNDEN KAÇMADI

Güzel oyuncu, birkaç saat kaldığı mekan çıkışı gazetecilerin objektiflerine yakalandı. Genel olarak salaş ve doğal görünmeyi tercih eden Beren Saat'in sütyen takmadığı dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı. Güzel oyuncunun görünen göğüs ucu ise sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

TARZINI BEĞENENLER DE OLDU YERENLER DE

Kişinin kıyafetine ve giyim tercihine kimsenin karışamayacağını söyleyen binlerce takipçi tarzını çok beğenirken, Beren Saat gibi ekran önündeki önemli isimlerin giyimine dikkat etmesi gerektiğini söyleyenler de çoğunluktaydı.

Güzel oyuncu Beren Saat kıyafetinin azizliğine uğradı! Fotoğraf sosyal medyayı ikiye böldü
Haber Yayın Tarihi: 12.07.2019 09:52 

YORUMLAR (49)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Devlet, muhtaç asker ailelerine 2 ayda bir 550 lira destek veriyor Fenomen Aytuğ Ergen, Güven Bana programından kazandığı parayı ne yapacağını açıkladı Sahte aileden akılalmaz vurgun! "Dünya evine gireceğiz" deyip 2 milyon TL dolandırdılar Yaşlı kadınla şoförün tartışması olay oldu! "Psikolojimi bozdun teyze, geç sen kullan"