Son Dakika Haberleri: Güzel oyuncu Mine Tugay'dan mini etekli fotoğraf

Güzel oyuncu Mine Tugay'dan mini etekli fotoğraf

1 ay önce

Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Aliye dizisinde adını duyuran ve Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisiyle milyonlarca hayran kitlesine ulaşmayı başaran güzel oyuncu Mine Tugay, mini etekli fotoğrafıyla hayranlarını büyüledi.

"KUSURSUZ GÜZELLİK"

Instagram hesabından paylaşım yapan güzel oyuncu Mine Tugay, fotoğrafıyla kısa süre içerisinde çok sayıda yorum ve beğeni aldı. Tugay'ın bir takipçisi fotoğrafa, "Çok güzelsiniz Mine hanım." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise "Kusursuz güzellik." yorumunu yaptı.

"HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM"

Tugay geçtiğimiz günlerde estetiksiz görüntüsüyle herkesi şaşırtmayı başarmıştı. Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu fotoğraf, Mine Tugay'ın takipçilerini hayal kırıklığına uğratmıştı. Zamanında, "Bir insan estetiksiz de bu kadar güzel olabiliyormuş" yorumları yapılan Tugay'ın takipçileri, "Ben bu kadını doğal sanıyordum, hayal kırıklığına uğradım" şeklinde yorumlar yapmıştı.

Güzel oyuncu Mine Tugay'dan mini etekli fotoğraf
Haber Yayın Tarihi: 15.10.2019 04:56 

YORUMLAR


Gaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Siyanür intiharlarının tartışıldığı programda stüdyoyu buz kesen çıkış: Ahmet, kaşınma