Güzel Sanatlar Öğrencileri Mülteci ve Sığınmacılar İçin Tasarladı - Son Dakika

Güzel Sanatlar Öğrencileri Mülteci ve Sığınmacılar İçin Tasarladı

2 yıl önce

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencileri, mülteci ve sığınmacılar için mobilya tasarladı.

Güzel Sanatlar Öğrencileri Mülteci ve Sığınmacılar İçin Tasarladı, System.String[]

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencileri, mülteci ve sığınmacılar için mobilya tasarladı.


"Tasarım Her Dili Konuşur" temasıyla Bursa'da gerçekleştirilen etkinlik kapsamında Anadolu Üniversitesi, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi'nden Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencilerinin katılımı ile Eskişehir Anadolu Üniversitesi koordinasyonluğunda workshop çalışması gerçekleştirildi.


Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü 2'nci sınıf öğrencilerinden Zeynep Cemre Ordu, Recep Kadir Kıyak ve Mücahit Gürlin'in de katıldığı workshop çalışmasında öğrenciler, mülteci ve sığınmacılar için zorunlu olarak ikamet ettikleri koşullarda yaşamlarını sürdürmelerine yönelik temel ihtiyaçlarından, hayatlarının bu kesitindeki iyileştirme fırsatlarına uzanan gereksinimleri karşılamak üzere, gerekli fiziksel ve fiziksel olmayan işlevlerle donatılmış günlük yaşam mobilyaları tasarladı ve tasarımları sektörün önde gelen firmaları tarafından üretildi. - BİLECİK

Haber Yayın Tarihi: 09.03.2018 11:59 Kaynak: İHASon Dakika

Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında konut yapılacak ilçeler belli oldu
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı