Güzelbahçe Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı - Son Dakika

Güzelbahçe Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı

13.01.2012 11:40
Güzelbahçe Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı, System.String[]

Güzelbahçe Belediyesi ile TMMOB Makine Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi, ilçedeki asansörlerin yıllık bakım ve kontrolü için protokol imzaladı.

Güzelbahçe Belediyesi ile TMMOB Makine Mühendisleri Odası (MMO) İzmir Şubesi, ilçedeki asansörlerin yıllık bakım ve kontrolü için protokol imzaladı.

Güzelbahçe Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, ilçedeki binalarda kullanılan asansörlerin yıllık periyodik bakım ve kontrollerin denetim yetkisinin, yapılan protokolle TMMOB Makine Mühendisleri Odası İzmir Şubesi'ne verildiği belirtildi.

Açıklamada, protokolün Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce ve MMO Şube Başkanı Mehmet Özsakarya tarafından imzalandığı bildirildi.

- İZMİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Güzelbahçe Belediyesi ile Makine Mühendisleri Odası Protokol İmzaladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Pişkin katil altınlarını çalıp öldürdüğü kadının cenazesine katılmış! Ağlayarak başsağlığı dilemiş Cepheyi Ermenistan'a dar eden Azerbaycan ordusunun kilit noktası olan üç general dikkat çekti Büyük zafer için tarih verildi: Azerbaycan 10-15 gün sonra toprak bütünlüğünü sağlayacak Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Milyonluk tazminattan feragat eden gazi, kirada oturuyormuş "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu