Güzelköy'de güzel bir gün - Son Dakika

Güzelköy'de güzel bir gün

31.08.2019 15:42
Güzelköy'de güzel bir gün, System.String[]

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan vekili Levent Gök'ün bir süre önce Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyareti sırasında yaptığı davet Gesi-Güzelköy'de gerçekleşti.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan vekili Levent Gök'ün bir süre önce Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a hayırlı olsun ziyareti sırasında yaptığı davet Gesi-Güzelköy'de gerçekleşti. Davete Başkan Büyükkılıç ile birlikte Vali Şehmus Günaydın da katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Levent Gök, Vali Şehmus Günaydın ve Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile birlikte Gesi Güzelköy Mahallesini ziyaret etti. Nize olarak bilinen Güzelköy'deki tarihi ve doğal güzelliklerin gezildiği buluşmada 800'e yakın kuşluk ve tarihi yapılar hakkında bilgiler alındı ve Sipahi Sokağı'ndan geçerken burada bulunun 300 yıllık Isba Çeşmesi'nden su içildi.

Gesi Güzelköy Mahalle Muhtarlığı önünde Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'nun selamlama konuşmasının ardından vatandaşlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Güzelköy'ün adı gibi güzel bir yer olduğunu söyledi. Güzelköy'ün de içinde bulunduğu Koramaz Vadisi'nin tanıtımına yönelik çalışmalar yaptıklarını da ifade eden Başkan Büyükkılıç, "Nize de güzel Güzelköy de güzel. Burası değişik medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir yer. Bu nedenle de hoşgörünün merkezi. Güzelköy'ün de içinde bulunduğu Koramaz Vadisi'nde her yer tarih kokuyor. Koramaz'ın tamamını kapsayacak bir çalışma yapıyoruz. Burayı turizm cenneti haline getirmememiz için bir neden yok. Bu amaçla Melikgazi Belediyesi ile dayanışma içinde çalışıyoruz" dedi.

Vali Şehmus Günaydın da Güzelköy'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek vatandaşlara teşekkür etti. TBMM Başkan Vekili Levent Gök de bir süre önce Kayseri'ye ziyaretinde Başkan Memduh Büyükkılıç ve Vali Şehmus Günaydın'ı Nize'ye davet ettiğini ve memnuniyetle kabul ettiklerini belirterek teşekkür etti. Nize'deki tarihi doku ve kültürel değerlerin tanıtılması gerektiğini ifade eden Gök, "TBMM Başkanvekili olarak elimden gelen desteği yöneticilerimize vermeye hazırım" diye konuştu. - KAYSERİ

Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün
Güzelköy'de güzel bir gün

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Güzelköy'de güzel bir gün - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cani koca, boşanmak isteyen Ukraynalı eşi Anna Butim'in yüzünü falçatayla parçaladı Karla kaplı yolda kayan TIR, TEM Otoyolu'nu ulaşıma kapattı Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz Antalya-Moskova uçağı iniş takımlarındaki arıza nedeniyle güçlükle iniş yapabildi Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Malatya'da dini nikahlı çift, boğazları kesilmiş halde ölü bulundu