Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı - Son Dakika

Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı

04.04.2016 15:33
Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı, System.String[]

Nazilli’de Güzelköy Gençlik Birliği tarafından düzenlenen şehitler ve gaziler hayrına, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Nazilli'de Güzelköy Gençlik Birliği tarafından düzenlenen şehitler ve gaziler hayrına, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güzelköy Gençlik Birliği tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen Şehitler Hayrı Güzelköy Mahallesinde gerçekleştirildi. Gençlik Birliği üyesi 7 kişi tarafından hazırlanarak, yapılan hayır etkinliğinde 15 kazan keşkek tüketildi. Dev Türk bayrağının altında gençlerin teröre karşı bir olma hayrına, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı İmran Acar, CHP Nazilli İlçe Başkanı Ali Deveci, MHP Nazilli İlçe Başkanı Kürşat Engin Özcan, MHP Eski Milletvekili Adayı Ahmet Kaya, Nazilli Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Osman Öztunç, AK Parti 25. Dönem Milletvekili Adayı Hakan Çağlar Erürker, Nazilli İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sunay Güler, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.

"EFE OLUP VATAN İÇİN GEREĞİNİ YAPARIZ"

Güzelköy 'de yaşayan duyarlı gençlerden oluşan Birlik, teröre karşı omuz omuza durarak, ülkede yaşanan olaylara karşı dik duruş sergiliyor. Hedeflerinin Nazilli Bölgesinde, Kuvayi Milliye ruhunu, artan terör olaylarına karşı tekrar canlandırmak olduğunu söyleyen Güzelköylü gençler, terör örgütlerine çok sert tepki gösterdi.Birlik üyesi Tayfun Şen, "Bizler vatan aşkıyla yanıp tutuşan, Yörük Ali Efelerin, Demirci Mehmet Efelerin, Çakırcalının, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan gidiyoruz. Kimse bizim sabrımızı zorlamasın. Şehitler bizim canımızdır. Sabrımız taştığında Efe olup vatan için gereğini yaparız. Her gün onlarca şehit haberleri ile her eve bir kor ateşi gibi düşüyor. Yüreğimiz parçalanıyor. Allah polisimize, askerimize güç kuvvet versin. Kahpece kurulan hain planlar bu ülkeyi bölemez" ifadelerini kullandı.

Program Bilal Ekinci Hoca'nın okuduğu mevlid ve dualar ile sona erdi. - AYDIN

Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı
Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı
Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Güzelköylü Gençlerden Şehitler İçin Keşkek Hayrı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Pakdemirli: 22 saatlik yoğun çalışmanın ardından, Hatay'daki orman yangınını kontrol altına aldık Gözü dönmüş eş, aldattığından şüphelendiği 17 yıllık karısını boğarak öldürdü Fındığa alternatif olarak safran ekti: 2,5 dönüm araziden 40 bin lira kazanacak Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Altın rekor üstüne rekor kırıyor: 505 lirayla tüm zamanların en yüksek seviyesinde Ermenistan tarafından terk edilen 85 yaşındaki Ermeni kadınlara Azerbaycan sahip çıktı Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi