Güzellerden Innova Rüzgarı… - Son Dakika

Güzellerden Innova Rüzgarı…

25.08.2008 19:15
Güzellerden Innova Rüzgarı…, System.String[]

Bu Yıl 7. Düzenlenecek Olan Bir Güzellik Yarışmasına Katılacak Olan Güzeller Geçtiğimiz Akşam Düzenlenen Mayo Defilesinin Ardından Gece de Bir Mücevher Firmasının Kreasyonlarını Tanıttılar.

BU YIL 7. DÜZENLENECEK OLAN BİR GÜZELLİK YARIŞMASINA KATILACAK OLAN GÜZELLER GEÇTİĞİMİZ AKŞAM DÜZENLENEN MAYO DEFİLESİNİN ARDINDAN GECE DE BİR MÜCEVHER FİRMASININ KREASYONLARINI TANITTILAR.

Yaklaşık 2 bin konuğun doldurduğu defilenin düzenlendiği kulüpte Ukrayna ve Rusya'dan yarışmaya katılan güzeller birbirinden Innova'nın modellerini yaklaşık 1 saatlik hazırladıkları kareografiyle tanıttılar.

Kaynak: Gecce

Son Dakika Magazin Güzellerden Innova Rüzgarı… - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı