Son Dakika Haberleri: Güzelliği ve Sesiyle Büyüleyen Sıla Bekarlıktan Yakındı: Benim Beyaz Atlı Prens Ata Ters Bindi Herhalde

Güzelliği ve Sesiyle Büyüleyen Sıla Bekarlıktan Yakındı: Benim Beyaz Atlı Prens Ata Ters Bindi Herhalde

29 gün önce

Yaz konserlerine Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde devam eden Sıla, sahnede hem güzelliği hem de şarkıları ile tam puan aldı.Evlilik konusunda yakınan güzel şarkıcı "Benim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde" diyerek espirili açıklamasıyla güldürdü.

Sıla yaz konserleri kapsamında ikinci kez çıktığı Ayvalık Amfi Tiyatro Sahnesi'nde şarkıları ile olduğu kadar güzelliği ve sahne enerjisiyle de tam puan aldı.

"HALA TESCİLLİ BEKARIM"

Ekibindeki evlilik haberlerinin basına "Sıla'nın düğün telaşı" başlığıyla yansımasına şaşırdığını belirten şarkıcı, şöyle konuştu:"Haberlerden sonra babam anneme 'Bizim kız evleniyormuş gördün mü?' demiş. Annem rahat... 'Merak etme haberimiz olurdu' diye cevap vermiş. Benim beyaz atlı prens ata ters bindi herhalde, baksanıza hala tescilli bekarım. Neyse şükürler olsun ki bununla yaşamayı öğrendim."


YORUMLAR


İlk Celple Giden Askerden, Bedelli Askerlik Yapacaklara Tavsiyeler Şikayet Üzerine Instagramı Kapanan Naz Mila, Hesabını Geri Aldı

Son Dakika! Başkan Erdoğan: Bu Ülkede Bundan Sonra Türk Lirası Geçer