Güzelyurt Kapalı Pazaryeri'ne Yeni SUMATİK - Son Dakika

Güzelyurt Kapalı Pazaryeri'ne Yeni SUMATİK

09.10.2019 12:54
Güzelyurt Kapalı Pazaryeri'ne Yeni SUMATİK, System.String[]

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi'nde bulunan ve yakın zamanda Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılacak olan Kapalı Pazaryeri'ne yeni SUMATİK cihazı yerleştirdi.

Vatandaşlara fatura ödemelerinde ve kartlı sayaçlara kredi yüklemelerinde işlem kolaylığı sağlayacak olan SUMATİK cihazı Pazaryeri giriş katında yer alıyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, vatandaşlara işlem kolaylığı sağlamak adına 'SUMATİK' cihazlarının sayısını artırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi'nde bulunan ve Yunusemre Belediyesi tarafından hizmete açılacak olan Kapalı Pazaryeri'ne yeni SUMATİK cihazı yerleştirilerek hizmete alındı. Vatandaşlar, SUMATİK'lerle nakit ve kredi kartı kullanarak kolay bir şekilde fatura ödemelerini gerçekleştirebilecek ve kartlı sayaçlarına su yükleyebilecek.

Bölgedeki vatandaşlar için önemli bir hizmet

Güzelyurt Mahalle Muhtarı Aynur Tava,"Yakın zamanda hizmete girecek olan Kapalı Pazaryerinin içine SUMATİK cihazı yerleştirilmesi bu bölgedeki vatandaşlarımız açısından da önemli bir hizmet oldu. MASKİ Genel Müdürlüğüne vatandaşlarımızı düşündüğü için teşekkür ediyorum" dedi.

Güzelyurt Kapalı Pazaryeri'ne Yeni SUMATİK

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Güzelyurt Kapalı Pazaryeri'ne Yeni SUMATİK - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sisal Şans, 'Numaralar fısıldandı' iddiasını rapor ile yalanladı Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu