Son Dakika Haberleri: GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı

GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı

8 yıl önce

Yönetim kurulu Şair Celal Demir, Ümit Tunç, Mustafa Kaya ve Ayşe Kevser Can gibi isimlerden oluştu.

GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı, System.String[]

Genç Yazar ve Sanatçılar Derneği'nin 17 Aralık'ta yapılan ilk olağan kongresinde blok listeyle gerçekleştirilen oylamada Başkan Gülşen Gazel yeniden genel başkanlığa seçilirken yönetim kurulu Şair Celal Demir, Ümit Tunç, Mustafa Kaya ve Ayşe Kevser Can gibi isimlerden oluştu.


Yeni yönetimin dernek merkezinde toplanarak yaptığı görev dağılımında Başkan yardımcılığına Ümit Tunç, Muhasipliğe Celal Demir, Genel sekreterliğe Mustafa Kaya, Basın ve Halkla İlişkiler sekreterliğine Ayşe Kevser Can getirildi.


Yönetim Kurulu Başkanı Gazel yaptığı açıklamada,


"Derneğimiz, ismi gibi çok genç olmasına rağmen dört ay gibi kısa bir sürede küçük ölçekli güzel işlere imza attı. Bizi tanıyanlar nezdinde güzel bir yer edindiğimizin farkındayız. Bundan sonra da güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Biz insanlara sevgi dili ile hitap ediyoruz. Onları seviyoruz, hiçbir beklenti içerisine girmeden onlarla güzellikleri paylaşıyoruz. Bu bağlamda dernek merkezinde verdiğimiz "Ney Kursumuz, Beyin Fırtınası Seminerlerimiz ve çeşitli enstrümanlar eşliğinde gerçekleştirilen Şiir Dinletilerimiz" devam ediyor. Yeni başlayan "Gazetecilik Kursumuz" var. Yakın dönemde "Tiyatro Oyunculuğu, Elektronik Müzik ve Yazarlık Kursları"yla eğitim programlarımıza devam edeceğiz.


Aynı zamanda öykü ve şiir yarışmaları, kitap okuma programları ve çeşitli sanatsal faaliyetlerle de Gaziantep'e kültür sanat alanında hareket getireceğiz. Mart ayında okuyucuyla buluşturmayı planladığımız "Serencam" isimli dergimizin de ulusal anlamda edebiyat dünyasına önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Üye sayımız her geçen gün daha da artıyor. Kaliteli bir büyüme grafiği çiziyoruz. Yazı ve sanata gönül veren tüm dostlarla yaşadığımız şehre daha farklı güzellikler katacağımıza inanıyorum. Halkımız en iyisini hak ediyor. Yeter ki iyiyi onlara taşıyabilelim" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 11:44 Kaynak: BültenlerLise öğrencisi iPhone'un açığını buldu! Apple 100 TL ödül verdi
Yolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim