GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı - Son Dakika

GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı

02.01.2012 11:44
GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı, System.String[]

Yönetim kurulu Şair Celal Demir, Ümit Tunç, Mustafa Kaya ve Ayşe Kevser Can gibi isimlerden oluştu.

Genç Yazar ve Sanatçılar Derneği'nin 17 Aralık'ta yapılan ilk olağan kongresinde blok listeyle gerçekleştirilen oylamada Başkan Gülşen Gazel yeniden genel başkanlığa seçilirken yönetim kurulu Şair Celal Demir, Ümit Tunç, Mustafa Kaya ve Ayşe Kevser Can gibi isimlerden oluştu.

Yeni yönetimin dernek merkezinde toplanarak yaptığı görev dağılımında Başkan yardımcılığına Ümit Tunç, Muhasipliğe Celal Demir, Genel sekreterliğe Mustafa Kaya, Basın ve Halkla İlişkiler sekreterliğine Ayşe Kevser Can getirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Gazel yaptığı açıklamada,

"Derneğimiz, ismi gibi çok genç olmasına rağmen dört ay gibi kısa bir sürede küçük ölçekli güzel işlere imza attı. Bizi tanıyanlar nezdinde güzel bir yer edindiğimizin farkındayız. Bundan sonra da güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Biz insanlara sevgi dili ile hitap ediyoruz. Onları seviyoruz, hiçbir beklenti içerisine girmeden onlarla güzellikleri paylaşıyoruz. Bu bağlamda dernek merkezinde verdiğimiz "Ney Kursumuz, Beyin Fırtınası Seminerlerimiz ve çeşitli enstrümanlar eşliğinde gerçekleştirilen Şiir Dinletilerimiz" devam ediyor. Yeni başlayan "Gazetecilik Kursumuz" var. Yakın dönemde "Tiyatro Oyunculuğu, Elektronik Müzik ve Yazarlık Kursları"yla eğitim programlarımıza devam edeceğiz.

Aynı zamanda öykü ve şiir yarışmaları, kitap okuma programları ve çeşitli sanatsal faaliyetlerle de Gaziantep'e kültür sanat alanında hareket getireceğiz. Mart ayında okuyucuyla buluşturmayı planladığımız "Serencam" isimli dergimizin de ulusal anlamda edebiyat dünyasına önemli katkı sağlayacağını düşünüyorum. Üye sayımız her geçen gün daha da artıyor. Kaliteli bir büyüme grafiği çiziyoruz. Yazı ve sanata gönül veren tüm dostlarla yaşadığımız şehre daha farklı güzellikler katacağımıza inanıyorum. Halkımız en iyisini hak ediyor. Yeter ki iyiyi onlara taşıyabilelim" dedi.

GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel GYS, İlk Olağan Genel Kurulunu Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Ermenistan ordusu, kadın askerleri Dağlık Karabağ cephesine gönderdi 6.6 büyüklüğündeki depremde tsunami Sığacık'ı yerle bir etti İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Enkaz altındaki küçük kızın kurtarılma anı kameralara yansıdı! Babasının sözleri herkesi duygulandırdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Tekerlekli sandalyedeki vatandaş, deniz yükseldiği sırada boğularak hayatını kaybetti Son Dakika: İzmir'de meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremde ölü sayısı 20'ye, yaralı sayısı 786'ya yükseldi