Gyyyd'den Üniversite Ziyareti - Son Dakika

Gyyyd'den Üniversite Ziyareti

12.01.2012 12:40
Gyyyd'den Üniversite Ziyareti, System.String[]

Gülşehir Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği (GYYYD) Başkanı Erol Gümüşsoy, Nevşehir Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksekokulu'nu ziyaret etti.

Gülşehir Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği (GYYYD) Başkanı Erol Gümüşsoy, Nevşehir Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksekokulu'nu ziyaret etti.

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Mehtap Aracı'yı ziyaret eden Gümüşsoy, dernek faaliyetleri ve yapılması planlanan okul çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başbakanlık İdari İşler Daire Başkanı Necdet Ada, öncülüğünde Ankara'daki bir işadamı vasıtasıyla derneklerine 10 bin lira bağışta bulunulduğunu kaydeden Gümüşsoy, yapılan bağıştan dolayı Ada'ya ve katkıda bulunan arkadaşlarına teşekkür etti.

Bağışların arka arkaya geleceğini tahmin ettiklerini dile getiren Gümüşsoy, ortaya somut bir çalışma koyamadıkları için sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Okul inşaatına parasal yardım yapmak için sırada bekleyen ve kendisini telefonla arayarak, çalışmanın hangi aşamada olduğunu merak eden ve bağışta bulunmak isteyen insanların da olduğunu belirten Gümüşsoy, bir an önce proje ile arsa işlemlerin yapılması ve biran önce inşaata başlanmasının doğru olacağını kaydetti.

Aracı ise, derneğin çalışmasını takdirle karşıladıklarını, bu yıl Gülşehir Meslek Yüksekokulu bünyesinde iki yeni program açılması için çalışma başlattıklarını söyledi.

Yeni bölümlerin birinin İnsan Kaynakları programı olacağını diğerinin ise Çağrı Merkezi Programı olacağını belirten Aracı, bu iki programın YÖK tarafından kabul edilmesi durumunda ilçede öğrenci sayısının 8 yüz 50 ye yükseleceğini, gece eğitimiyle bu sayının bin öğrenci anlamına geldiğini ifade etti.

- NEVŞEHİR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Gyyyd'den Üniversite Ziyareti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Türkiye, yangınlara karşı AB'den yardım talep etti! 3 uçak yolluyorlar 23:17 Türkiye, yangınlara karşı AB'den yardım talep etti! 3 uçak yolluyorlar Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 23:01 Bizim çocuklar tarih yazmaya devam ediyor! PSG'yi deviren Lille, Fransa Süper Kupası'nın sahibi oldu 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü 22:57 2 yıl önce babasını öldürüp daha sonra serbest kalan şahıs, bu sefer de kardeşini öldürdü
HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan yangın açıklaması: Kim yaktıysa hesabı sorulmalı 22:25 HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan yangın açıklaması: Kim yaktıysa hesabı sorulmalı Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü 21:09 Milyon takipçisi olan TikTok fenomeni Anthony Barajas, kız arkadaşıyla gittiği sinemada gözünden vurularak öldürüldü Bodrum'da yangın Çökertme Koyu'na da sıçradı! Alevler her yeri esir aldı 20:29 Bodrum'da yangın Çökertme Koyu'na da sıçradı! Alevler her yeri esir aldı
Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi 19:56 Norveç'ten sonra Fransa Plaj Hentbolu Kadın Milli Takımı da bikini giyme zorunluluğuna tepki gösterdi Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi 17:49 Şeyma Subaşı'nın Türk bayraklı paylaşımı büyük tepki topladı! Deniz Akkaya verdi veriştirdi
Advertisement