Ha-Fed'ten Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Ha-Fed'ten Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu'na Ziyaret

27.04.2019 18:01
Ha-Fed'ten Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu'na Ziyaret, System.String[]

Hafik Dernekler Federasyonu (HA-FED) Başkanı İbrahim Şahin, Hafik Belediye Başkanı Selahattin Çuhadaroğlu'nu ziyaret etti.

Hafik Dernekler Federasyonu (HA-FED) Başkanı İbrahim Şahin, Hafik Belediye Başkanı Selahattin Çuhadaroğlu'nu ziyaret etti.

HA-FED yönetim kurulu üyeleriyle ziyarette bulunan Şahin, Çuhadaroğlu ile ilçede yapılabilecek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Birkaç yıldır düzenlenmeyen Hafik Kültür Turizm ve Güreş Festivali'nin tekrar düzenlenmesi yönündeki düşüncelerini aktaran Şahin, "Federasyonumuz ve bağlı dernekler olarak festivalin tekrar düzenlenmesi için görüşmelerimiz oldu. 2019 yılı festivalinin Kurban Bayramı'nın 3 ve 4 günleri yapılmasını planlıyoruz. Güreşlerin düzenlenebilmesi için de çalışmalarımız olacak. Festival alanı ile ilgili belediyemizden destek bekliyoruz." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çuhadaroğlu, "Festivalin düzenlenebilmesi için imkanlar doğrultusunda desteklerimiz olur. Festival alanı için gerekli çalışmaları yapıp uygun bir alan bulmaya çalışırız. Birkaç yıldır yapılmayan festivalin yeniden yapılmasının güzel bir çalışma olacağı düşüncesindeyim. Bununla ilgili esnaflarımızla da görüşmelerimiz olacaktır." diye konuştu.

Ha-Fed'ten Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu'na Ziyaret

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ha-Fed'ten Hafik Belediye Başkanı Çuhadaroğlu'na Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan gence ve kimliğini getirerek yasağı delen arkadaşına ceza kesildi İstanbul'da resmi anaokulu ve anasınıfları ile uygulama sınıflarında uzaktan eğitime geçiliyor Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Gözler Pazartesi toplanacak Kabine'ye çevrildi! Sokağa çıkma kısıtlaması genişliyor Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Partilere katılıp "Abartmayın" diyen sunucu Buse İskenderoğlu, koronavirüse yakalandı Yüzde 95 etkili olduğu söylenen koronavirüs aşısının ABD'ye sevkiyatına başlandığı iddia edildi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor