ABD'de beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırdı - Son Dakika

ABD'de beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırdı

15.10.2021 18:24
ABD'de beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırdı

ABD'nin başkenti Washington'da beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırıda bulundu.

ABD'nin başkenti Washington'da beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırıda bulundu.

ABD Kongre Polisi Biriminden yapılan yazılı açıklamada, 25 yaşındaki Olivia Romano, sabah saatlerinde Kongre polisine yaklaşıp bağırmaya başladı.

Daha sonra polisin elindeki beyzbol sopasını almak istemesi üzerine Romano bir polis memuruna saldırdı ve sopayla polisi darbetti.

Polis tarafından göz altına alınan Romano'nun bu eylemi neden gerçekleştirdiği henüz belirlenemedi.

ABD'de aşırı sağcı gruplar, 6 Ocak'ta Kongre'yi basmış olaylar esnasında 1'i polis 5 kişi yaşamını yitirmişti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ABD'de beyzbol sopalı bir kadın Kongre polisine saldırdı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Atıyla balkona çıktı ve insanları selamladı! Şaşkına çeviren anlar kamerada! 15:14 Atıyla balkona çıktı ve insanları selamladı! Şaşkına çeviren anlar kamerada! Son Dakika: Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TBMM'de yemin etti 15:12 Son Dakika: Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TBMM'de yemin etti Ailelerin tuttuğu nöbet etkili oldu! SMA Bilim Kurulu toplanacak 15:02 Ailelerin tuttuğu nöbet etkili oldu! SMA Bilim Kurulu toplanacak Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Babasını öldüren gencin ifadesi ortaya çıktı: Kendimi korumak için yaptım! 13:02 Babasını öldüren gencin ifadesi ortaya çıktı: Kendimi korumak için yaptım! Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi 12:54 Son Dakika: PKK'nın sözde üst yöneticilerinden Emrah Adıgüzel Türkiye'ye getirildi
İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı 12:03 İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı Gustavo, Fenerbahçe'den gönderilmesi gündemde olan Pereria'yı kurtarabilecek mi? 11:56 Gustavo, Fenerbahçe'den gönderilmesi gündemde olan Pereria'yı kurtarabilecek mi?
15:02
12:58
Advertisement