Aliağa Belediyesi Eğitim Kurumlarına Desteğini Sürdürüyor - Son Dakika

Aliağa Belediyesi Eğitim Kurumlarına Desteğini Sürdürüyor

19.10.2021 08:48
Aliağa Belediyesi Eğitim Kurumlarına Desteğini Sürdürüyor

Eğitim kurumlarına birçok alanda desteğini sürdüren Aliağa Belediyesi, kent genelinde faaliyet gösteren okullarda bakım, onarım ve boyama çalışması gerçekleştiriyor.

Aliağa Belediyesi Tesisler Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin daha sağlıklı, kaliteli ve temiz bir ortamda eğitimlerini sürdürebilmeleri amacıyla okulların iç ve dış mekanlarında boyama işlemleri gerçekleştiriyor. Gazi Ortaokulu'nda başlayan boya, badana, tamir ve tadilat çalışmaları Fatih ve 80.Yıl Çamlık Okullarında devam ediyor.

"OKULLARIMIZIN TÜM BAKIMLARINI YAPIYORUZ"

Öğrencilerin daha iyi fiziki koşullarda eğitim alabilmeleri için çalıştıklarını belirten Aliağa Belediyesi Tesisler Müdürü İbrahim Bozalan, "Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün talepleri ve Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar'ın talimatları doğrultusunda eğitim kurumlarımızın tüm boya, bakım ve onarım işlemlerini yapıyoruz. Gazi Ortaokulu, Şakran Hasbi Şengül İlkokulu, 80.Yıl Çamlık İlkokulu ile Yukarı Şehitkemal ve Şehitkemal Mahallemizde bulunan ilk ve orta dereceli okullarımızın tüm bakımlarını tamamladık. Çalışmalarımızı Yeni Mahalle'de bulunan Fatih ilk ve ortaokulunda sürdürüyoruz" dedi.

YORUMLAR
500
Erdoğan, 'Proje 36 ayda bitecek' diyen müteahhite kızdı: Sen nasıl Fatih torunusun? Hamza Bey değiştirelim bunu Erdoğan, 'Proje 36 ayda bitecek' diyen müteahhite kızdı: Sen nasıl Fatih torunusun? Hamza Bey değiştirelim bunu Fatih'te kavga eden sürücüleri trafik polisleri zor ayırdı Fatih'te kavga eden sürücüleri trafik polisleri zor ayırdı Ağabeyinin öldüğü saldırıda yaralanan Yasin de 11 gün sonra yaşam mücadelesini kaybetti Ağabeyinin öldüğü saldırıda yaralanan Yasin de 11 gün sonra yaşam mücadelesini kaybetti
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Aliağa Belediyesi Eğitim Kurumlarına Desteğini Sürdürüyor - Son Dakika


Advertisement