İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü - Son Dakika

İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü

26.10.2021 22:00

Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'nda, tünelin Kirazlı İstasyonu'na yakın bölümünde meydana gelen teknik arıza sonucu, metro aracındaki yolcular yürüyerek istasyonuna ulaştı. Yolcular o anları cep telefonlarıyla kaydetti.

Yenikapı-Kirazlı Metro Hattı'nda tünelin Kirazlı İstasyonu'na yakın bölümde saat 20.30 sıralarında metro aracında teknik bir arıza meydana geldi.

İSTASYONLARDA YOĞUNLUK OLUŞTU

Kirazlı yönündeki arıza nedeniyle yolcular metrodan inerek tünelden istasyona kadar yürüdü. Yolcular yaşanan o anları cep telefonlarıyla kaydetti. Öte yandan arıza sonrasında duraklarda yoğunluk oluştu. Yapılan çalışmanın ardından arıza giderilerek seferler normale döndü.

İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü
İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü
İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da metro bozulunca yolcular tünelde yürüdü - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

Türkiye sınırında tansiyon yükseliyor! ABD'ye ait helikopter ve askeri araçları taşıyan gemi Dedeağaç'a geldi 07:56 Türkiye sınırında tansiyon yükseliyor! ABD'ye ait helikopter ve askeri araçları taşıyan gemi Dedeağaç'a geldi Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak 07:31 Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak Bakan Yanık, Müslüme'nin ölümünü cinayet olarak tanımladı: Pek çok detay ortaya çıkmaya başladı 07:25 Bakan Yanık, Müslüme'nin ölümünü cinayet olarak tanımladı: Pek çok detay ortaya çıkmaya başladı
Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor 00:38 Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek
İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim! 12:25 Müslüme'nin anneannesi konuştu: Aklımı kaybedeceğim!
Advertisement