Son dakika haberleri! Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle görüştü - Son Dakika

Son dakika haberleri! Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle görüştü

14.10.2021 15:45
Son dakika haberleri! Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle görüştü

Son dakika gündem haberine göre Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle bir araya geldi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, MEB Tevfik İleri Salonu'ndaki toplantıda, eğitim gündemine ilişkin gerçekleştirilen, devam eden ve planlanan projeler hakkında istişare ve değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı sonunda Komisyon Başkanı Emrullah İşler ve üyeler, Bakan Özer ile çalışma arkadaşlarına başarı dileklerinde bulundu.

Toplantıya, bakan yardımcıları Ahmet Emre Bilgili, Petek Aşkar ve Sadri Şensoy ile komisyon üyeleri Ahmet Mücahit Arınç, Cemal Taşar, Hacı Ahmet Özdemir, Hasan Çilez, Hüseyin Örs, Kamil Aydın, Kemal Bülbül, Mehmet Akif Yılmaz, Mehmet Rüştü Tiryaki, Nazım Maviş, Orhan Erdem, Şenol Sunat, Yaşar Karadağ, Zehra Taşkesenlioğlu ve Zeynep Yıldız katıldı.

YORUMLAR
500
Bakan Özer: Doğal gaza erişimi olup, dönüşümü yapılmamış okul kalmayacak (2) Bakan Özer: Doğal gaza erişimi olup, dönüşümü yapılmamış okul kalmayacak (2) Bakan Özer: 'İlk defa bu yıl yardımcı kaynaklar da çocuklarımızın masalarında olacak' Bakan Özer: 'İlk defa bu yıl yardımcı kaynaklar da çocuklarımızın masalarında olacak' Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den 'yardımcı kaynak' açıklaması Açıklaması Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den 'yardımcı kaynak' açıklaması Açıklaması
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri! Bakan Özer, TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyeleriyle görüştü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement