Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen'i kabul etti - Son Dakika

Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen'i kabul etti

13.10.2021 16:55
Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen'i kabul etti

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sınırlı Sorumlu Midyat Mermerciler Karocular ve Biriketçiler Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen ve kooperatiflerinin yöneticilerini makamında kabul etti.

Belediye Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, duyduğu memnuniyeti aktaran Başkan Veysi Şahin, ''Biz esnafımızı seviyoruz. Vatandaş memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Hepimiz bu şehrin insanıyız. Esnafların çevreyi rahatsız etmeleri ve bir arada toplanmalarının çok önemlidir. Belediye olarak vatandaşımız ve esnafımızın mağdur olmaması için destek veriyoruz. Esnafımızın sorunlarını çözmek için her zaman her yerde elimizden geleni yapacağız" dedi.

Kooperatif Başkanı Mehmet Arif Yeşilmen, Kooperatifin kurulması sürecinde kendilerine verdiği destek nedeniyle Başkan Şahin'e teşekkür ederek, son çalışmalar hakkında ve sitesi hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR
500
Tez-Koop-İş: 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Uyuşmazlık Süreci Sonuçlanmadan Yasaları Açıkça Çiğnemiştir' Tez-Koop-İş: 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Uyuşmazlık Süreci Sonuçlanmadan Yasaları Açıkça Çiğnemiştir' Beyşehir Su Ürünleri Kooperatifi Başkanlığına yeniden Hasan Kurt seçildi Beyşehir Su Ürünleri Kooperatifi Başkanlığına yeniden Hasan Kurt seçildi Ankara'da '5 ilçede 5 ürün için 5 kooperatif' desteklenecek Ankara'da '5 ilçede 5 ürün için 5 kooperatif' desteklenecek
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Başkan Şahin, Kooperatif Başkanı Yeşilmen'i kabul etti - Son Dakika


Advertisement