Beni Çok Sev Filmi - Son Dakika

Beni Çok Sev Filmi

22.10.2021 15:54
Beni Çok Sev Filmi

Beni Çok Sev filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Beni Çok Sev filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

14 yıl sonra, bir günlüğüne cezaevinden çıkarak memleketine giden Musa, doğumundan sonra ilk defa kızı Yonca’yı görecektir. Ancak gelecek için güzel hayaller kuran Musa’nın karanlık geçmişi ve yaşadıkları mahalle, ailenin üzerinde bir kara bulut gibi dolaşmaya devam edecektir.

Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular: Sarp Akkaya, Songül Öden, Ercan Kesal, Füsun Demirel, Güner Özkul, Aleyna Özgeçen, Serpil Özcan

Filmin Türü: Drama

Yapımcı Firma: 0

Vizyon Tarihi: 19.11.2021

Beni Çok Sev Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Halil Ergün Vasiyetini Açıkladı Halil Ergün Vasiyetini Açıkladı Denizli yerel: Merkezefendi Belediyesi, Sinemaseverleri Akkonak Mahallesi'nde Buluşturacak Denizli yerel: Merkezefendi Belediyesi, Sinemaseverleri Akkonak Mahallesi'nde Buluşturacak Eskişehir Büyükşehir'in Sinema Geceleri Han İlçesinde Devam Etti Eskişehir Büyükşehir'in Sinema Geceleri Han İlçesinde Devam Etti
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Beni Çok Sev Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement