CEVİZLİBAĞ'DA TOPLU TAŞIMADA YOĞUNLUK - Son Dakika

CEVİZLİBAĞ'DA TOPLU TAŞIMADA YOĞUNLUK

01.11.2021 09:26

İSTANBUL'da, haftanın ilk iş gününde toplu taşıma ve trafikte yoğunluk oluştu.

İSTANBUL'da, haftanın ilk iş gününde toplu taşıma ve trafikte yoğunluk oluştu. Zaman zaman etkili olan yağışlarda yayalar zorlanırken, trafikte ise İBB Trafik haritasına göre yoğunluk yüzde 72 seviyelerine ulaştı.

İstanbullular haftanın ilk iş gününde işe ve okula giderken zaman zaman etkili olan yağışlar yüzünden trafikte ve toplu taşımada zorlandı. Zeytinburnu Cevizlibağ'da metrobüs durağı, Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu tramvay durağı ile otobüs duraklarında yoğunluk yaşandı. Metrobüs ile tramvaydan inmek ve binmek isteyen İstanbullular zorlandı. İBB Trafik haritasına göre saat 08.30 sıralarında yoğunluk yüzde 72 seviyelerine ulaştı.

YORUMLAR
500
Fatih'te sağanak yağış etkili oldu, tramvay seferlerinde aksamalar yaşanıyor Fatih'te sağanak yağış etkili oldu, tramvay seferlerinde aksamalar yaşanıyor ÜST GEÇİTTEN ATLADI, POLİSTEN ÖZÜR DİLEDİ ÜST GEÇİTTEN ATLADI, POLİSTEN ÖZÜR DİLEDİ
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel CEVİZLİBAĞ'DA TOPLU TAŞIMADA YOĞUNLUK - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement