Yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgileri bir arada toplayan Deprem.org yayında - Son Dakika

Yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgileri bir arada toplayan Deprem.org yayında

09.02.2023 11:49
Yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgileri bir arada toplayan Deprem.org yayında

Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki büyük depremin ardından, Haberler.com olarak ihtiyaç sahibi ve yardımseverleri buluşturan, yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgilerin toplu olarak yer aldığı bir web sitesi kurduk. Site içerisinde bağış yapabileceğiniz kurumlar, depremzedelerin ücretsiz olarak kalabileceği oteller ve konaklama yerleri bulunuyor. Bu bilgileri daha fazla ihtiyaç sahibine ulaştırmakta bize yardımcı olun.

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Elbistan ile Pazarcık ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 2 depremin ardından arama-kurtarma çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Biz de Haberler.com olarak ihtiyaç sahibi ve yardımseverleri buluşturan, yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgilerin toplu olarak yer aldığı www.deprem.org 'u kurduk.

Haberler.com olarak depremden etkilenen vatandaşların gerekli olan tüm bilgiyi alması için deprem.org sitesini kurduk

ÜCRETİSİZ OTEL VE KONAKLAMA YERLERİ SİTEDE YER ALIYOR

Bu sitede depremzedeler için barınma yerlerini ve ücretsiz konaklama veren otelleri güncel şekilde listeliyoruz. Bu bilgileri daha fazla ihtiyaç sahibine ulaştırmakta bize yardımcı olun. Lütfen bu mesajı gruplarda yayarak daha çok kişiye ulaşmasına ve evini/otelini açan insanların bize ulaşmasına katkı sunun.

Bu zorlu kış şartlarında en önemli konu barınma konusudur. Depremden kurtulan insanımızı soğukta kaybetmeyelim.

  • Web sitesi: www.deprem.org
  • Twitter: @deprem_org
  • İletişim: deprem.org 505 799 01 56
YORUMLAR
500
Deprem felaketi sonrası AFAD gönüllü sayısı ikiye katlandı Deprem felaketi sonrası AFAD gönüllü sayısı ikiye katlandı Hatay'da depremde hasar almayan otel afetzedelere de ev sahipliği yaptı Hatay'da depremde hasar almayan otel afetzedelere de ev sahipliği yaptı Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu Deprem gecesi yağmur nedeniyle dükkanını erken kapatan köfteci enkazın altından kalmaktan kurtuldu

Son Dakika Güncel Yardım almak ve yardım etmek için gerekli tüm bilgileri bir arada toplayan Deprem.org yayında - Son Dakika


Advertisement