Cumhuriyet coşkusuna bilgi yarışması - Son Dakika

Cumhuriyet coşkusuna bilgi yarışması

25.10.2021 10:15
Cumhuriyet coşkusuna bilgi yarışması

Konak Belediyesi Cumhuriyet'in kuruluşunun 98. yılında Cumhuriyet temalı bilgi yarışması düzenledi. Belediyenin resmi mobil uygulaması üzerinden yapılan yarışmaya dileyen herkes katılabiliyor.

Konak Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusuna, Cumhuriyet temalı bilgi yarışmasıyla heyecan katacak. Belediyenin resmi mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabilen yarışmaya, yaş sınırı olmaksızın dileyen herkes katılabiliyor.

Her yarışmacının tek katılım hakkı bulunduğu yarışmaya birden çok kez başvuru yapıldığı tespit edilirse ilk başvuru dikkate alınacak. Son başvuru tarihi 29 Ekim olan yarışmada ilk 100'e giren tüm katılımcılara hediye olarak Ata Posteri gönderilecek. Yarışmaya katılım için Konak Belediyesi'nin resmi mobil uygulamasına Google Play Store veya App Store üzerinden ulaşılabilir.

YORUMLAR
500
Gazeteci Latif Şimşek'i darbettiği iddia edilen şüpheli tutuklandı Gazeteci Latif Şimşek'i darbettiği iddia edilen şüpheli tutuklandı Milletvekili Cemal Enginyurt katıldığı programda gazetecinin üzerine yürüdü Milletvekili Cemal Enginyurt katıldığı programda gazetecinin üzerine yürüdü DEMOKRAT PARTİ MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT VE KORUMASI HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI DEMOKRAT PARTİ MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT VE KORUMASI HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Cumhuriyet coşkusuna bilgi yarışması - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement