Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca "Bunlar PKK'lı" diyerek yardım istedi - Son Dakika

Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca "Bunlar PKK'lı" diyerek yardım istedi

19.10.2021 15:58

Trabzon'da kent merkezinde eski karısının bulunduğu aracı görünce laf atmaya başlayan şahıs, aracın içinden kesici aletlerle çıkan 3-4 kişilik bir grupla kavgaya tutuşması sonucu çevredekilerden "Bunlar PKK'lı" diyerek yardım istedi. Bunun üzerine çok sayıda vatandaşın kavgaya müdahale etmesiyle olay büyüdü. Kavgayı ayıran polis ekipleri, biri kadın 4 kişiyi polis süsü vererek kontrol noktasından çıkardı.

Ortahisar ilçesi Atatürk alanında bir kişi, eski karısının bulunduğu aracı görünce eski eşine laf attı. Bunun üzerine eski karısı ve iş arkadaşlarının içinde bulunduğu 3-4 kişilik grup, ellerinde kesici aletler ile araçtan inerek şahısla kavgaya tutuştu.

LAF ATAN ŞAHIS "BUNLAR PKK'LI" DİYEREK YARDIM İSTEDİ

Kavgaya neden olan şahsın "Bunlar PKK'lı" deyip çevredekilerden yardım istemesi üzerine vatandaşlar da kavgaya müdahale ederken, olay bir anda büyüdü. 4 kişilik grup ile vatandaşlar arasında gerginlik büyürken, polisler iki grubu ayırarak şahıslara müdahale etti.

Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca 'Bunlar PKK'lı' diyerek yardım istedi

4 KİŞİ POLİS SÜSÜ VERİLEREK KONTROL NOKTASINDAN ÇIKARTILDI

Polis ekipleri söz konusu kişileri alarak vatandaşların müdahalesini önlemek için Meydan Parkı içindeki polis noktasına götürdü. Park ve meydandaki onlarca kişi polis noktasının önünde toplanarak saldırgan şahıslara tepki gösterdi. Polis ekiplerinin yoğun ikna çabaları sonrasında kalabalık dağılırken, biri bayan 4 kişi polis süsü verilerek Çevik Kuvvet kontrol noktasından çıkartılarak Trabzon Emniyet Müdürlüğü binasına götürüldü. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca 'Bunlar PKK'lı' diyerek yardım istedi
Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca 'Bunlar PKK'lı' diyerek yardım istedi
Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca Bunlar PKK'lı diyerek yardım istedi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Laf attığı gruptan dayak yiyeceğini anlayınca 'Bunlar PKK'lı' diyerek yardım istedi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kayıp kızını arayan babanın sözleri yürek parçaladı: Lağım temizleyerek büyüttüm, prensesimi aldılar 16:24 Kayıp kızını arayan babanın sözleri yürek parçaladı: Lağım temizleyerek büyüttüm, prensesimi aldılar Herkes görüntüleri merak ediyordu! İşte İrfan Can ve Atakan'ın soyunma odasındaki kavgası saniye saniye kamerada 16:16 Herkes görüntüleri merak ediyordu! İşte İrfan Can ve Atakan'ın soyunma odasındaki kavgası saniye saniye kamerada Meriç Aral yeni dizisi Kaderimin Oyunu'nu anlattı! 16:09 Meriç Aral yeni dizisi Kaderimin Oyunu'nu anlattı! Ünlü bilim insanından Dünya'da panik yaratan korkunç sözler: Çok az kaldı, sonumuz yaklaşıyor 15:52 Ünlü bilim insanından Dünya'da panik yaratan korkunç sözler: Çok az kaldı, sonumuz yaklaşıyor Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den 15:02 Vitor Pereira'nın boşluğu çabuk doldu! Fenerbahçe'nin yeni hocası Süper Lig'den Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi 14:51 Göztepe ve Fenerbahçe'den TFF'ye yaylım ateşi
Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi 14:21 Son dakika: Asgari Ücret Tespit Komisyonu, milyonların zammını belirlemek için bir araya geldi Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor 13:35 Trabzonspor inat etti! Şampiyonluk yolunda bir dünya yıldızı, bir de gol makinesi transfer ediyor
16:24
Advertisement