"El Ele Güvenli Geleceğe" Projesi öğrencilere anlatıldı - Son Dakika

"El Ele Güvenli Geleceğe" Projesi öğrencilere anlatıldı

20.10.2021 18:10
"El Ele Güvenli Geleceğe" Projesi öğrencilere anlatıldı

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde üniversite öğrencilerine "El Ele Güvenli Geleceğe" Projesi kapsamında, zararlı alışkanlık ve oluşumlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde üniversite öğrencilerine "El Ele Güvenli Geleceğe" Projesi kapsamında, zararlı alışkanlık ve oluşumlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

Proje kapsamında, Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Kastamonu Üniversitesi Tosya Meslek Yüksekokulu işbirliği ile okula stant kuruldu.

Stantta İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından terör örgütlerinin öğrenciler üzerinde etkilerinin kırılması, propagandalarının ve eleman kazanımlarının engellenmesi, terör örgütlerinin eleman temin etme yöntem ve süreçleri, uyuşturucu madde bağımlılığı ve kullanımına karşı alınması gereken tedbirler, yasa dışı bahis ve dolandırıcılık suçları ile toplum destekli polislik hizmetleri hakkında, Kastamonu ve Tosya'daki sosyal ve kültürel dinamikler ile ilgili bilgiler verilerek, her durumda polisle irtibata geçebilecekleri hatırlatıldı.

Öğrencilere konuyla ilgili broşürler verilerek, çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'El Ele Güvenli Geleceğe' Projesi öğrencilere anlatıldı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçında ilk 11'ler belli oldu 17:49 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçında ilk 11'ler belli oldu
9 kişi kalan Kayserispor, Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti 15:57 9 kişi kalan Kayserispor, Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti Cristiano Ronaldo'nun bu kez WhatsApp'taki mesajları ortaya çıktı 15:16 Cristiano Ronaldo'nun bu kez WhatsApp'taki mesajları ortaya çıktı Kılıçdaroğlu'nun Kocaeli'ndeki miting için hazırlıklar başladı 14:14 Kılıçdaroğlu'nun Kocaeli'ndeki miting için hazırlıklar başladı Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı 12:51 Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel 12:31 Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel AK Parti kulislerinde bu konuşuluyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan kesin kararlı, asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olacak 11:41 AK Parti kulislerinde bu konuşuluyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan kesin kararlı, asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siirt mitingine saldırı hazırlığı 10:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siirt mitingine saldırı hazırlığı
Advertisement