"Fonlanma" yorumuna sinirlenen Nevşin Mengü canlı yayında ağzını fena bozdu - Son Dakika

"Fonlanma" yorumuna sinirlenen Nevşin Mengü canlı yayında ağzını fena bozdu

12.10.2021 22:56

Youtube yayınında fonlanma eleştirisine sinirlenen Nevşin Mengü, bir takipçisinin kendisiyle ilgili "Kim onu fonlarsa ona döner" yorumuna küfür ederek tepki gösterdi.

Gazeteci Nevşin Mengü, YouTube kanalında yaptığı son yayınında gelen yoruma patladı. Takipçilerinden gelen yorunları yayın sırasında ekrana yansıtan Mengü, Alper Şentürk isimli bir takipçisinin "Kim onu fonlarsa ona döner" yorumuna sinirlendi.

YAYINDAKİ KÜFRÜ TEPKİ ÇEKTİ

Mengü, "Yayından önce bakıyorum yorumlara kim ne yazıyor diye. Bu Alper Şentürk yazıp duruyor. Kim fonlarsa ona döner diyo. S…. git demek istiyorum bu Alper Şentürk'e. Yaa tabii çoluk çocuk ciddiye almamak lazım da ukala ukala yazıyor bu Nevşin diyor bi öyle, bi böyle… Kardeşim sen yayıncılığın y'sini bilmezken, sen altındaki bezi doldururken ben bu işi yapıyordum. Sen ne anlatıyorsun. Hıyara bak. Memlekette hıyar çok ama tabii hıyar olma hakkı da var" ifadelerini kullandı. Mengü'nün bu küfrü sosyal medyada da büyük tepki topladı.

 Fonlanma yorumuna sinirlenen Nevşin Mengü canlı yayında ağzını fena bozdu

Son Dakika Güncel 'Fonlanma' yorumuna sinirlenen Nevşin Mengü canlı yayında ağzını fena bozdu - Son Dakika


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

Yapılandırılan prim borçlarının ilk taksit ödemesinde son gün 30 Kasım 15:08 Yapılandırılan prim borçlarının ilk taksit ödemesinde son gün 30 Kasım İstanbul'da 130 kilometreyi bulan fırtına, güvenlik kulübesini içindeki görevliyle beraber uçurdu 14:48 İstanbul'da 130 kilometreyi bulan fırtına, güvenlik kulübesini içindeki görevliyle beraber uçurdu Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi! 14:41 Rasıl Hacar'a ünlü akını! Manzarayı görmek için Dubai'den geldi!
Kocaeli'de cami inşaatında iskele çöktü: 8 işçi yaralı 14:25 Kocaeli'de cami inşaatında iskele çöktü: 8 işçi yaralı Mavi Marmara gemisi icradan 4 milyon 853 bin liraya satıldı 13:57 Mavi Marmara gemisi icradan 4 milyon 853 bin liraya satıldı Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor! 13:36 Sol partilerin oluşturacağı üçüncü ittifakta HDP istenmiyor!
İki araç kafa kafaya girdi! İmranlı Belediye Başkanı'nın da aralarında olduğu 4 kişi yaralandı 13:23 İki araç kafa kafaya girdi! İmranlı Belediye Başkanı'nın da aralarında olduğu 4 kişi yaralandı Yozgat'ta ağ atan balıkçılar, oltalarına takılan domuza inanamadı 12:20 Yozgat'ta ağ atan balıkçılar, oltalarına takılan domuza inanamadı
Advertisement