Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti - Son Dakika

Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti

10.10.2021 11:47
Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti

Gaziantep'te yaşayan engelli Kadir Ciğerli'nin araba kullanma hayali gerçekleşti.

Gaziantep'te yaşayan engelli Kadir Ciğerli'nin araba kullanma hayali gerçekleşti.

Şehitkamil Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 21 yaşındaki zihinsel engelli Ciğerli'nin araba kullanma hayalini gerçekleştirmek için girişimde bulundu.

Belediyenin bir süre önce faaliyete geçirdiği Trafik Eğitim Parkı'na getirilen Ciğerli, Fadoğlu eşliğinde akülü araç kullandı.

???????Fadıloğlu, yaptığı konuşmada, Kadir'in hayalini gerçekleştirmekten dolayı sevinçli olduklarını belirterek, "Tabi Kadir'in hayalini, normal şartlarda trafikte yapmamız mümkün değildi. Bu özel mekanda bunu yapmaya çalıştık. Bugün, Kadir buraya halasıyla birlikte geldi ve araç kullanma zevkini tattı. Mutluluğu bizi de mutlu etti. Tabi gönül ister ki bir an önce sağlığına kavuşsun. Kadir'in talebi, bizim için emirdir. Biz de onun talebini karşıladık." ifadelerini kullandı.

Hala Hatice Ciğerli ise Kadir'in en büyük hayalini gerçekleştirdiği için belediye yetkililerine teşekkür ederek, "Kadir'in en büyük hayali araba kullanmaktı. Kadir, şu anda araba kullanıyor. Belediyemize ve başkanımıza bize bu mutluluğu yaşattığı için çok teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti
Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gaziantepli engelli Ciğerli'nin araç kullanma hayali gerçekleşti - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: AK Parti MYK'dan asgari ücret duyurusu: Bize iletilen her mesajı alıyoruz 17:56 Son Dakika: AK Parti MYK'dan asgari ücret duyurusu: Bize iletilen her mesajı alıyoruz Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü 17:06 Trafik kazası geçiren Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti ölümden döndü F-35 uçağı havalanamadan denize düştü 15:19 F-35 uçağı havalanamadan denize düştü Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım 14:40 Burçin Birben: Ebru Gündeş'in okuduğu Saygılarımla şarkısını iblise yazdım Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı 14:25 Son Dakika! Gaziantep'te 3 aylık bebeğini öldüresiye döven baba Yunus Göç tutuklandı MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz
FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler!
Advertisement