Gönen'de muhtarlar ve süt üreticileri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika

Gönen'de muhtarlar ve süt üreticileri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı

02.11.2021 12:53
Gönen'de muhtarlar ve süt üreticileri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı

Balıkesir'in Gönen ilçesinde muhtarlar ve süt üreticileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Balıkesir'in Gönen ilçesinde muhtarlar ve süt üreticileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kaymakam Arslan Yurt başkanlığında, Ömer Seyfettin Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, ilgili kurum yetkilileri ve kırsal mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda, İçişleri Bakanlığı tarafından oluşturulan Mekansal Adres Bilgilendirme Sistemi Muhtarlar Modülü, Kovid-19 tedbirleri, sokak hayvanlarının korunması ile Balıkesir Valiliği'nin uyuşturucu ile mücadele kapsamında başlattığı "Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum" projesi hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Daha sonra Gönen Süt Üreticileri Birliği ve Gönen Ziraat Odası, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Kooperatif Başkanları ile bir araya gelinerek üreticilere, sütün kalitesine göre fiyatlandırma sistemine geçiş, güncel destekleme, süt tahlilleri gibi çeşitli konularda istişare toplantısı gerçekleştirildi.

YORUMLAR
500
Ayvalık açıklarında 24 düzensiz göçmen kurtarıldı Ayvalık açıklarında 24 düzensiz göçmen kurtarıldı Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu Gönen'de fırtına ve yağış etkili oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Gönen'de muhtarlar ve süt üreticileri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement