Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim'de başlıyor - Son Dakika

Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim'de başlıyor

21.10.2021 08:51
Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim'de başlıyor

"Edebiyat ve şiirin başkenti" Kahramanmaraş, bu yıl yedincisi düzenlenecek Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim'de başlıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 7'incisi düzenlenecek "Kitap ve Kültür Fuarı" 22 - 31 Ekim tarihlerinde Kahramanmaraş Fuar Merkezi'nde (KAFUM) kitapseverleri ağırlayacak. Düzenlenecek fuara 250'den fazla yayınevi katılırken onlarca yazar da okuyucularıyla buluşacak. Birbirinden ünlü yazar ve şairlerin de okuyucularıyla buluşacağı etkinlik takvimi süresince panel, söyleşi ve imza günleri de düzenlenecek.

SEVİLEN YAZARLAR FUARDA

Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı'na Sevil Atasoy, Ahmet Mümtaz Taylan, Kemal Sayar, Tarık Tufan, Pelin Çift, Tufan Gündüz, Erhan Afyoncu, Emrah Sefa Gürkan, Bülent Parlak, Ahmet Murat, İsmail Kılıçarslan, Hatice Kübra Tongar, Bahadır Yenişehirlioğlu, İhsan Süreyya Sırma, Sıtkı Aslanhan, Alişan Kapaklıkaya, Hayati İnanç, Nurullah Genç, Melih Tuğtağ, Kahraman Tazeoğlu, Şeyda Betül Kılıç, Yavuz Dizdar, Murat Tavlı ve Yusuf Kaplan katılacak.

Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı'ndan düzenlenecek fuara ilişkin yapılan açıklamada; "Şiir ve edebiyatın başkenti Kahramanmaraş'ımızda, bu yıl 7. Kitap ve Kültür Fuarı'nı düzenliyoruz. Onlarca yazar, yüzlerce yayınevi ve binlerce kitap ile kültür sanat ikliminin yaşanacağı fuara tüm vatandaşlarımız davetlidir" ifadeleri kullanıldı.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kahramanmaraş 7. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı 22 Ekim'de başlıyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement