Kara yollarında durum - Son Dakika

Kara yollarında durum

02.11.2021 08:13
Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Ankara- Niğde Otoyolu'nun Kırşehir bağlantı yolu 2. kilometresindeki yapım çalışması nedeniyle Kırşehir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

İnegöl-Domaniç- Tavşanlı yolunun 12. kilometresinde menfez yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Trabzon- Rize yolunun 10. kilometresinde (Yomra ilçe girişi) yapılan sinyalizasyon sistemi imalat çalışması sebebiyle bölünmüş yolun her iki istikametinde 07.00-18.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

Elazığ- Malatya yolunun 51-52, Vezirköprü- Havza yolunun 30-45. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

Yalova-İzmit yolunun 0-40. kilometrelerinde 21.00-06.00 saatlerinde genleşme derzi yenileme çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Isparta- Antalya yolunun 13-14. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları sebebiyle Isparta yönü trafiğe kapatılarak, ulaşıma diğer istikametten iki yönlü izin veriliyor.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 4-28, Beyşehir- Seydişehir yolunun 12-26. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimlerde ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Aydın- Denizli yolunun gidiş istikameti 25-26 ve geliş istikameti 24-26. kilometrelerinde otoyol viyadük çalışmaları dolayısıyla ulaşım tek şeritten sürdürülüyor.

YORUMLAR
500
ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Mayıs 2022 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 19 Mayıs 2022 Kara yollarında durum Kara yollarında durum TEM'de taş yüklü hafriyat kamyonu önce bariyerlere çarptı, sonra şarampole devrildi TEM'de taş yüklü hafriyat kamyonu önce bariyerlere çarptı, sonra şarampole devrildi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kara yollarında durum - Son Dakika


Advertisement