Karapınar Yeşilay Şubesi, "bağımlılıkla mücadele" konulu bilgilendirme toplantısı yaptı - Son Dakika

Karapınar Yeşilay Şubesi, "bağımlılıkla mücadele" konulu bilgilendirme toplantısı yaptı

15.10.2021 16:55
Karapınar Yeşilay Şubesi, "bağımlılıkla mücadele" konulu bilgilendirme toplantısı yaptı

Konya'nın Karapınar ilçesinde görev yapan rehber öğretmenlere, Yeşilay Şubesi tarafından "bağımlılıkla mücadele" konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Konya'nın Karapınar ilçesinde görev yapan rehber öğretmenlere, Yeşilay Şubesi tarafından "bağımlılıkla mücadele" konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan Yeşilay Konya Şube Başkanı Zeliha Üstün Argon, yıllardır insanların hayatını etkileyen bağımlılık çeşitleriyle mücadele içerisinde olduklarını söyledi.

İnsanlara, küçük yaştan itibaren iyi yaşam alışkanlıklarının kazandırılması ve yaşam boyu bağımlılıklardan uzak kalması için çaba gösterdiklerini ifade eden Argon, "Bağımlı bireylere ve ailelerine Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) çatısı altında ücretsiz psikolojik ve sosyal destek sağlıyoruz. Tüm yurtta bağımlılarla ele ele verip Yeni bir nesil temiz bir nesil yetiştirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bağımlı kişi ile kurulan doğru iletişim kurtulma sürecini hızlandırır. Ne istediğini bilen nesil yetiştirmek çok önemli." diye konuştu.

Argon'un konuşmasının ardından, Yeşilay YEDAM Eğitim Sorumlusu Ceylan Polat ve Yeşilay Önleyici Hizmet Sorumlusu Gamze Yekebaşlı "madde bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı, tütün bağımlılığı, kumar bağımlılığı" konularına ilişkin sunum yaptı.

Programa, ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı İbrahim Harmancı, İlçe Gençlik Merkezi ve Spor Müdürü Muhammet Ali Karakul,Yeşilay Karapınar Şube Başkanı Erhan Uysal ile Konya Yeşilay Şube yetkilileri katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karapınar Yeşilay Şubesi, 'bağımlılıkla mücadele' konulu bilgilendirme toplantısı yaptı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yeni vakıf kuracaklarını ilan etti 19:06 MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yeni vakıf kuracaklarını ilan etti
9 kişi kalan Kayserispor, Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti 15:57 9 kişi kalan Kayserispor, Antalyaspor'u 2-0 mağlup etti Cristiano Ronaldo'nun bu kez WhatsApp'taki mesajları ortaya çıktı 15:16 Cristiano Ronaldo'nun bu kez WhatsApp'taki mesajları ortaya çıktı Kılıçdaroğlu'nun Kocaeli'ndeki miting için hazırlıklar başladı 14:14 Kılıçdaroğlu'nun Kocaeli'ndeki miting için hazırlıklar başladı Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı 12:51 Anne, kızının odasının fotoğrafını çekip paylaştı! Yatak detayı nedeniyle sosyal medya ayağa kalktı Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel 12:31 Bircan Bali ifşa edilen özel fotoğrafları hakkında konuştu: Bence öpün ilişki öpüşünce güzel AK Parti kulislerinde bu konuşuluyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan kesin kararlı, asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olacak 11:41 AK Parti kulislerinde bu konuşuluyor: Cumhurbaşkanı Erdoğan kesin kararlı, asgari ücret 4 bin liranın üzerinde olacak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siirt mitingine saldırı hazırlığı 10:36 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Siirt mitingine saldırı hazırlığı
Advertisement