Kayseri'den kısa kısa - Son Dakika

Kayseri'den kısa kısa

21.10.2021 12:42
Kayseri'den kısa kısa

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sarız, Develi, Yahyalı ve Pınarbaşı ilçelerinde 6 ayrı bölgede yol çalışması yapıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Sarız, Develi, Yahyalı ve Pınarbaşı ilçelerinde 6 ayrı bölgede yol çalışması yapıyor.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından kırsal mahalle yollarında yürütülen çalışmalar kapsamında, Yahyalı ilçesi Kopçu Mahallesi'ne köprü yapım işi gerçekleştirirken, Sarız ilçesi Değirmentaş-Kabaktepe İmirzaağa mahallelerine kar siperi yapıldı.

Develi ilçesi Şıhlı-Ayşepınar-Hoşça-Epçe mahallelerine oto korkuluk yapan ekipler, Develi ilçesi Yeşilyurt-Çöten-Künye mahallelerinde CTP yol kenar dikim işini tamamladı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Pınarbaşı ilçesi Dikilitaş Mahallesi yoluna ve Yahyalı ilçesi Çamlıca-Kopçu mahalleleri yolunda birinci kat sathi kaplama yaptı.

MHP İl Başkanı İncetoprak'tan "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" mesajı

MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

İncetoprak, demokrasinin temel taşlarından olan basının, düşünce ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olduğunu vurguladı.

Basının, bu anlamda kurumlarla bireyler arasında veri akışını sağlayarak demokrasinin korunması için önemli bir görev üstlendiğini kaydeden İncetoprak, "Ülkemizin her köşesinde kamuoyu yararına özverili çabaları ile insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak üzere görev yapan basın çalışanlarımız, vatandaşlarımızın gözü, kulağı ve sesi olma görevini tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirerek, düşünce özgürlüğü ile hak ve adaletin sağlanmasında etkili bir araç olmuşlardır." ifadesini kullandı.

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar, muhtarlarla bir araya geldi

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kırsal mahalle muhtarlarıyla ikinci bölge toplantısını gerçekleştirdi.

Kocasinan Belediyesi Meclis Salonundaki toplantıda muhtarlarla bu yıl yapılması gereken hizmetleri ve 2022'de yapılacak çalışmaları değerlendiren Çolakbayrakdar, kırsal mahallelerde her geçen gün taleplerle birlikte hizmetlerin ve hizmet kalitesinin de arttığını belirtti.

Kocasinan'da gaziler Şanlıurfa yolcusu

Kocasinan Belediyesi, gazi ve yakınlarını Şanlıurfa'ya gönderdi.

Şanlıurfa'yı yakından tanıma fırsatı bulacakları gezi için çok mutlu olduklarını ifade eden gazi ve aileleri, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.

Başkan Çolakbayrakdar ise her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanında olduklarını kaydetti.

Kayseri'den kısa kısa
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri'den kısa kısa


YORUMLAR
500

Son Dakika

Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı 18:15 Doktorlar, gördükleri diş karşısında acil toplantı kararı aldı
Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı 17:59 Meteoroloji uyardı! Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz bölgeleri için fırtına alarmı Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! 16:17 Sıvı yağ fiyatı yükseldi, çekirdekçi ustanın işleri arttı! Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı 14:35 Cinnet getiren baba, oğlunu öldürdü, eşi ve kızını ağır yaraladı Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! 13:14 Siirt'te 10 bin liraya çoban aranıyor! Son Dakika: Erdoğan'dan 12:17 Son Dakika: Erdoğan'dan "Asgari ücret 4 bin TL olacak mı?" sorusuna cevap: İşçimizi zora sokamayacağız Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı 12:10 Beşiktaş'tan şaşırtan transfer! Cenk Tosun'la anlaşma sağlandı Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor 11:24 Sadakatsiz'in yıldızı Melis Sezen'in ödül gecesinde giydiği giysi beğenilmedi! Eğreti duruyor
Advertisement