Kemancı Iskandar Widjaja ve piyanist Itamar Golan 25 Ekim'de İstanbul'da konser verecek - Son Dakika

Kemancı Iskandar Widjaja ve piyanist Itamar Golan 25 Ekim'de İstanbul'da konser verecek

14.10.2021 18:14
Kemancı Iskandar Widjaja ve piyanist Itamar Golan 25 Ekim'de İstanbul'da konser verecek

Keman virtüözü Iskandar Widjaja ile piyano virtüözü Itamar Golan, 25 Ekim'de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nda klasik müzikseverlerle buluşacak.

Keman virtüözü Iskandar Widjaja ile piyano virtüözü Itamar Golan, 25 Ekim'de Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nda klasik müzikseverlerle buluşacak.

Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası 2021-2022 sezonunda hayata geçireceği "Virtüözlerin Müziği" konser serisini, 25 Ekim'de başlatacak.

Seri kapsamında ilk olarak Endonezyalı Alman keman virtüözü Iskandar Widjaja ile piyano virtüözü Itamar Golan konser verecek.

Yaklaşık 1 saat sürecek konserde, Bach'ın ünlü eseri "Toccata ve Fugue"ün solo keman düzenlemesi ve Grieg'in sonatı ile Eugene Ysaye, Cesar Cui, George Gershwin, Camille Saint Saens'in eserlerinden seçilen eserler icra edilecek.

Süreyya Operası'nın mayısa kadar düzenleyeceği konserlerden 6'sı, Türkiye'ye hiç gelmemiş Avrupa'nın en aktif ve ünlü klasik müzik sanatçılarını, resital ve oda müziği konserleriyle sahnesinde ağırlayacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kemancı Iskandar Widjaja ve piyanist Itamar Golan 25 Ekim'de İstanbul'da konser verecek - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD Dışişleri Bakanlığı: Pentagon ile Türkiye arasında F-35 sorununun çözümü için istişareler yürütülüyor 22:03 ABD Dışişleri Bakanlığı: Pentagon ile Türkiye arasında F-35 sorununun çözümü için istişareler yürütülüyor Antalyaspor'da hocalığa getirilen Nuri Şahin, futbolu bıraktı 21:57 Antalyaspor'da hocalığa getirilen Nuri Şahin, futbolu bıraktı Son Dakika: Türkiye'de 18 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 214 kişi vefat etti, 29 bin 240 yeni vaka tespit edildi 20:42 Son Dakika: Türkiye'de 18 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 214 kişi vefat etti, 29 bin 240 yeni vaka tespit edildi
DEAŞ'ın Şii camisine düzenlediği saldırının görüntüleri ortaya çıktı 20:35 DEAŞ'ın Şii camisine düzenlediği saldırının görüntüleri ortaya çıktı Tandıra gömülü halde cesetleri bulunan çiftin oğulları: Amcam, ailemi katlettiği evde beni de öldürmek istedi 20:15 Tandıra gömülü halde cesetleri bulunan çiftin oğulları: Amcam, ailemi katlettiği evde beni de öldürmek istedi Kuşadası'nda iki çocuğun kavgası cinayetle bitti 19:13 Kuşadası'nda iki çocuğun kavgası cinayetle bitti
Bindiği asansör yere çakıldı! Davutoğlu, programlarına bir süre ara vermek zorunda kaldı 17:29 Bindiği asansör yere çakıldı! Davutoğlu, programlarına bir süre ara vermek zorunda kaldı Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı 16:54 Hamam ziyareti yapan Japon turist önce tellağın tacizine uğradı, sonra ahlaksız teklif aldı
Advertisement