Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Şensoy, ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Şensoy, ziyaretlerde bulundu

18.10.2021 14:58

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Karabük'te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Karabük'te çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Karabük Valiliğini ziyaret eden Şensoy, Vali Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş tarafından karşılandı.

Valilik makamına geçen Şensoy, burada bulunan heyetle bir süre görüştü. Vali Gürel, Şensoy'a nazik ziyareti için teşekkür etti.

Daha sonra Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde incelemelerde bulunan Şensoy, burada öğrencilerle sohbet etti.

Ardından Mehmet Vergili Fen Lisesi'ne geçen Şensoy, eğitim gören öğrencilere, Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinin yardımcı kaynaklar bölümündeki soruları çözmelerini tavsiye etti. Şensoy, soruların özenle hazırlandığını aktardı.

Lisenin fen laboratuvarını da inceleyen Şensoy, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğretmenlerle bir süre görüşen Şensoy, daha sonra kentten ayrıldı.

Şensoy'a ziyaretlerde, Vali Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, İl Milli Eğitim Müdürü Akbaş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve ilgililer eşlik etti.

YORUMLAR
500
Araçları uçurumun kenarında mahsur kalan gençleri ekipler kurtardı Araçları uçurumun kenarında mahsur kalan gençleri ekipler kurtardı Türkiye'deki il sayısı 100'e çıkıyor: İlk detaylar Türkiye'deki il sayısı 100'e çıkıyor: İlk detaylar Karatay Belediye Başkanı Kılca ve AK Parti Konya Milletvekili Sorgun'dan vatandaşa ziyaret Karatay Belediye Başkanı Kılca ve AK Parti Konya Milletvekili Sorgun'dan vatandaşa ziyaret
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Şensoy, ziyaretlerde bulundu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement