PTT'nin kuruluşunun 181. yıl dönümü kutlanıyor - Son Dakika

PTT'nin kuruluşunun 181. yıl dönümü kutlanıyor

22.10.2021 16:28
PTT'nin kuruluşunun 181. yıl dönümü kutlanıyor

PTT'nin 181'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kırşehir PTT Başmüdür Vekili Ahmet Eraslan, Vali İbrahim Akın'ı ziyaret etti.

PTT'nin 181'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kırşehir PTT Başmüdür Vekili Ahmet Eraslan, Vali İbrahim Akın'ı ziyaret etti.

Kırşehir Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, en köklü kuruluşlardan olan PTT'nin vizyonu ve tecrübesiyle yenilikleri hayata geçirdiğini belirtti.

PTT'nin vatandaşların taleplerine en hızlı cevap verebilecek şekilde hizmet çeşitliliği ve sahasını genişlettiğini vurgulayan Vali Akın, "23 Ekim 1840 tarihinde 'Posta Nezareti' olarak kurulan PTT bugün birçok sektörde önemli hizmetleri başarı ile yürütmektedir. Bu vesileyle PTT'nin 181. kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilat mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Başmüdür Vekili Eraslan da kurumda yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi vererek, Vali Akın'a "Milli Mücadelenin 100. Yılı" adlı filatel hediye etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel PTT'nin kuruluşunun 181. yıl dönümü kutlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri sonrası almış! İşte Bakan Elvan'ın istifasının perde arkası 10:39 Kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri sonrası almış! İşte Bakan Elvan'ın istifasının perde arkası Gaziantep'teki bebeğe şiddet olayında baba hakkında tüyler ürperten ayrıntılar ortaya çıktı 10:36 Gaziantep'teki bebeğe şiddet olayında baba hakkında tüyler ürperten ayrıntılar ortaya çıktı Mansur Yavaş'tan yalanlama geldi! Tehdit iddialarına cevap vermemiş 10:27 Mansur Yavaş'tan yalanlama geldi! Tehdit iddialarına cevap vermemiş Emre Mor'dan Fenerbahçe'nin müstakbel hocasına garip tepki! 10:19 Emre Mor'dan Fenerbahçe'nin müstakbel hocasına garip tepki! MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi 08:56 MasterChef Türkiye'de Dilara ve Safanur birbirine girdi Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi 07:07 Son Dakika: Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevinden istifa etti, yerine Nureddin Nebati getirildi
Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık, 18:55 Manisa'da ormanlıkta görüntülenen esrarengiz yaratık, "Dünyayı yöneten ırk" olarak biliniyor Türk-İş: Anketlerin aşağısında olmayacak 17:42 Türk-İş: Anketlerin aşağısında olmayacak
16:24
Advertisement