Tarifeli uçağa binen Kılıçdaroğlu ekonomi sınıfında vatandaşlarla yolculuk etti - Son Dakika

Tarifeli uçağa binen Kılıçdaroğlu ekonomi sınıfında vatandaşlarla yolculuk etti

17.10.2021 20:29

Muğla'daki Yerel Medya Çalıştayı'ndan Ankara'ya tarifeli uçakla dönen Kılıçdaroğlu, ekonomi sınıfında vatandaşlarla yolculuk etti. O anlar, CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anadolu Buluşması Yerel Medya Çalıştayı 2021 etkinliği için Muğla'da bulundu. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan ve gündemle alakalı açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu, Ankara'ya tarifeli uçakla döndü.

TUNCAY ÖZKAN SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Kılıçdaroğlu'nun vatandaşlarla ekonomi sınıfında seyahat ettiği anları CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, kişisel sosyal medya hesabından paylaştı. Attığı tweette Özkan, söz konusu videoya "Halk için halkla beraber" notunu düştü.

"MEDYA PATRONU KENDİ İŞİYLE UĞLAŞMALI"

Muğla'da yerel yönetimlerden gazetecilere gelen desteğin yayıma müdahale etmeyecek boyutta olması gerektiğini anlatan Kılıçdaroğlu, objektif kurallar getirilerek bunun yasal temellere bağlanması gerektiğini kaydetti. Medya sahiplerinin başka bir işinin olmaması gerektiğini vurgulayan Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Medya patronu anca medya patronu olur. Başka bir iş yaparsa bir süre sonra siyasal iktidara teslim oluyor. Medya sahibi sadece kendi işiyle uğraşmalı. CHP'li belediyelerin medyaya eşit davranıp davranmadığını bilmiyorum. Ama bir eşitsizlik varsa da bana bildirilmesini isterim. Herkese eşit davranmalarını ve eşit hizmet vermelerini isterim. Ben, medyanın özgürce yazabilmesini ve eleştirebilmesini istiyorum. Size bunun garantisini verebilirim. Mecliste görüşülecek sosyal medya yasası hakkında bizim hazırlıklarımız da var. Ama gelen yasa ne olacak onu bilmiyoruz."

"KABAHAT SİZDE DEĞİL CHP'DE"

Bir gazetecinin "CHP yöneticilerine ulaşamıyoruz" sorusu üzerine Kılıçdaroğlu, "Kabahat sizde değil CHP'de. Yöneticiler kendilerini ulaşamaz noktaya taşıyorlarsa siyaseti bırakmaları lazım. Vatandaşın doğrudan ulaşabileceği kişinin milletvekili olması lazım. Dinlemesi lazım. Sorunu çözer veya çözemez, ama mutlaka bağlantıyı kurması lazım." diye konuştu.

Tarifeli uçağa binen Kılıçdaroğlu ekonomi sınıfında vatandaşlarla yolculuk etti

Son Dakika Güncel Tarifeli uçağa binen Kılıçdaroğlu ekonomi sınıfında vatandaşlarla yolculuk etti - Son Dakika


YORUMLAR (16)
  • Necati Çolak : Bırakın bu reklam kokan hareketleri yemiyoruz ülkenin başına gecseniz milletin ümüğünü sıkırsınız Cevap Yaz 15 12 Yayından Kaldır
  • kenan mutlu: SİYASETÇILERİN EN İYİ YAPTIĞI ŞEY NEDİR???""GÖZ BOYAMAK".HEPSİ DE AYNI ŞEYİ YAPAR VE HER SEFERİNDE DE YERİZ BUNU!!! Cevap Yaz 12 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika

CHP'den Bahçeli'ye 13:29 CHP'den Bahçeli'ye "Mansur Yavaş" yanıtı: Hiçbir başkanımızı tehditlere yedirmeyiz Transfer dedikodusu! Galatasaray Al Ahly'den Hamdi Fathi'yi transfer edecek 13:21 Transfer dedikodusu! Galatasaray Al Ahly'den Hamdi Fathi'yi transfer edecek Turistlerin 'çölde cinsellik' fantezisi, koruma altındaki kumulları tahrip etti! 13:15 Turistlerin 'çölde cinsellik' fantezisi, koruma altındaki kumulları tahrip etti! MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz 12:24 MÜSİAD: Kurdaki ani hareketliliğin 10-15 gün içinde sona ereceğini düşünüyoruz FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var 11:34 Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var
Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü 10:16 Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü
Advertisement