İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı - Son Dakika

İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı

18.10.2021 08:24

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde kent genelindeki trafik yoğunluğu İBB verilerine göre yüzde 67'ye ulaştı. Sabah saatlerinden itibaren kentte D-100 kara yolu ve TEM otoyolunun bazı noktalarında, ana arterler ve caddelerde trafik sıkışıklığı yaşanıyor.

Mesailerine yetişmeye çalışanlar vatandaşlar, öğrenciler toplu ulaşım ve duraklarda yoğunluk oluştururken özellikle Avrupa Yakası'nda D-100 kara yolu ve TEM Otoyolu'nda trafik yoğunluğu arttı. Özellikle Cevizlibağ ve Zeytinburnu gibi aktarma merkezlerinde yolcu yoğunluğu gözlenirken D-100 kara yolunun bazı noktalarında trafik akışı yer yer durma noktasına geldi.

TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ

D-100 Karayolu'nda Ankara istikametinde Beylikdüzü'nden başlayan sıkışıklık Halıcıoğlu'na kadar devam ederken TEM'de ise aynı yönde Bahçeşehir - Firuzköy arasındaki yoğunluk, Hadımköy'den TEM'e bağlantı yolunda da gözleniyor.
Anadolu Yakası'nda da Ataşehir, Ümraniye başta olmak üzere Kozyatağı'ndan Kadıköy istikametine doğru yaşanan trafik zaman zaman durdu. TEM Otoyolu'nda da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve FSM'ye doğru Kavacık ile Altunizade'de trafik yoğunluğu yaşanıyor.

YOĞUNLUK %67 OLARAK ÖLÇÜLDÜ

Yer yer hafif yağışın da başladığı Anadolu Yakası'nda D-100 kara yolu Edirne istikametinde Maltepe ile Göztepe Köprüsü arasında, Ankara istikametinde ise Bostancı, Maltepe ve Pendik mevkilerinde trafik yoğunluğu oluştu.
İBB verilerine göre İstanbul genelinde trafik yoğunluğu şu saatlerde yüzde 67 olarak ölçüldü.
İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı
İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı
İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı
İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul haftaya trafik yoğunluğuyla başladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

17 kişi sivil personelin başına çuval geçirdiği için gözaltına alındı 13:30 17 kişi sivil personelin başına çuval geçirdiği için gözaltına alındı Bakan Fatih Dönmez'den tasarruf önerisi: Evi daha az ısıtın 13:13 Bakan Fatih Dönmez'den tasarruf önerisi: Evi daha az ısıtın Japonya spikerin zor anları 12:46 Japonya spikerin zor anları
Kadın hırkası Ekim ayında fiyatı en fazla artan ürün oldu 12:24 Kadın hırkası Ekim ayında fiyatı en fazla artan ürün oldu Av yasağına rağmen balığa çıkan 4 kişiye, 19 bin TL para cezası kesildi 11:59 Av yasağına rağmen balığa çıkan 4 kişiye, 19 bin TL para cezası kesildi Hesap ödenen paranın sahne olduğunu müşteri çıktıktan sonra anladı 11:52 Hesap ödenen paranın sahne olduğunu müşteri çıktıktan sonra anladı
Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çelen: Fiyatlar pandemi nedeniyle arttı 11:48 Trakya Birlik Genel Müdürü Hakan Çelen: Fiyatlar pandemi nedeniyle arttı Akşener, 11:19 Akşener, "Burası Kürdistan" diyaloğunu anlattı: O kişi bir HDP'lidir, HDP'yi PKK'nın yanında konumlandırıyorum
Advertisement