Habur Mülki İdare Amirliğine ziyaret - Son Dakika

Habur Mülki İdare Amirliğine ziyaret

18.07.2019 13:15
Habur Mülki İdare Amirliğine ziyaret, System.String[]

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Sefinç, beraberindeki A2 ve B2 yetki belgesine sahip firma temsilcilerinden oluşan heyetle, Habur Sınır Kapısında görev yapan mülkü idare amirlerini ziyaret etti.

Cizre Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Salih Sefinç, beraberindeki A2 ve B2 yetki belgesine sahip firma temsilcilerinden oluşan heyetle, Habur Sınır Kapısında görev yapan mülkü idare amirlerini ziyaret etti.

Sefinç ve beraberindekiler İpekyolu Habur Sınır Kapısı Müdürü Ali Gökdemir, Habur Gümrük Bölge Müdürü Yalçın Özden ile Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) Müdürü Ali Avni Dinç'i makamında ziyaret ederek, görüştü.

Ziyaretlerde, firmalarının sorunların yanı sıra, nakliye sektörü ve ihracatçı firmaların talepleri iletildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Habur Mülki İdare Amirliğine ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine Toplantısı'nda sunacağız Son Dakika! Bakan Koca: Ek tedbirler konusunda alternatifli önerileri Kabine Toplantısı'nda sunacağız Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Gazeteci Hande Fırat evinde kaza geçirdi! İki gözünde hasar var Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! Altay'dan büyük hata, kurtardığı topu içeri aldı! Trump'ın tedavisinde de kullanılan Trump'ın tedavisinde de kullanılan "antikor kokteyli" koronaya yakalanma oranını yüzde 81 azaltıyor Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Mansur Yavaş, Çin Büyükelçiliği'nin bulunduğu caddenin adını değiştiriyor Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Şampiyonluk takibindeki Fenerbahçe 3 puanı kaptı! Sarı Kanarya, Gaziantep'i 3-1'le geçti Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek Gözler yarınki Kabine'ye odaklanmışken yetkili isimden dikkat çeken sözler: Çok sert tedbirler gelecek