Hadim-Belören yolunda çalışmalar sürüyor - Son Dakika

Hadim-Belören yolunda çalışmalar sürüyor

19.06.2020 11:29
Hadim-Belören yolunda çalışmalar sürüyor, System.String[]

Konya'nın Hadim ilçesinde yol yapım çalışmaları sürüyor.

Konya'nın Hadim ilçesinde yol yapım çalışmaları sürüyor.

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, yaptığı açıklamada, Hadim- Belören kara yolunun 4. ve 6. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşımın kontrollü sağlandığını aktardı.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden kara yolunun, Konya ve Alanya açısından önemli olduğunu belirten Hadimioğlu, şunları kaydetti:

"Konya ile Antalya'yı birbirine bağlayan alternatif güzergahlar arasında yer alan kara yolunda, bir süredir devam eden bölünmüş yol yapım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şu anda Hadim-Belören kara yolunun 4. ve 6. kilometreleri arasında yol genişletme çalışmaları var. Ulaşım kontrollü sağlanıyor. Tamamlanan bölümlerde ise asfaltlama çalışmaları, menfez ve istinat duvarları yapılıyor. Çalışmaların tamamlanmasının ardından Konya-Antalya arası daha da kısalacak."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hadim-Belören yolunda çalışmalar sürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu