Hadim'de "Sağlıklı Yaşam" yürüyüşü - Son Dakika

Hadim'de "Sağlıklı Yaşam" yürüyüşü

10.12.2019 12:36
Hadim'de

Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ilçede "Sağlıklı Yaşam" yürüyüşü düzenlendi.

Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ilçede "Sağlıklı Yaşam" yürüyüşü düzenlendi.

Sağlıklı yaşama, kalp hastalıklarına, obeziteyle mücadele ve fiziksel aktivitenin önemine dikkat çekmek amacıyla Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yürüyüş düzenlendi.

İlçe Sağlık Müdürü Vekili Uzman Dr. Barış Balasar, yaptığı konuşmada, yürüyüş yapma ve hareket etmenin sağlık açısından önemli olduğunu söyledi.

Her bireyin sağlıklı yaşam için spora yönelmesi gerektiğini anlatan Balasar, şunları kaydetti: "Toplumumuzun obeziteyle mücadele konusunda bilgi düzeyini artırmak, yeterli ve dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla bu yürüyüşü düzenlendik. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum."

Yürüyüşe, İlçe Kaymakamı Tufan Bağır Gilan, Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Garnizon Komutanı Burak Hamdi Zorlu, Cumhuriyet Savcıları Mehmet Yılmaz, Hakan Şahin, AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Hadim'de Sağlıklı Yaşam yürüyüşü
Hadim'de Sağlıklı Yaşam yürüyüşü
Hadim'de Sağlıklı Yaşam yürüyüşü

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hadim'de 'Sağlıklı Yaşam' yürüyüşü - Son Dakika


Son Dakika

MHP'li başkandan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili tepki çeken paylaşım Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor