Hadim'de Türk Kızılay'ına kan bağışı - Son Dakika

Hadim'de Türk Kızılay'ına kan bağışı

25.06.2020 14:53
Hadim'de Türk Kızılay'ına kan bağışı, System.String[]

Türk Kızılayı tarafından, Hadim'de kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Türk Kızılayı tarafından, Hadim'de kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Kızılay Hadim Şube Başkanı Saffet Duran, Kovid-19 salgınından dolayı kan stokunun kritik seviyeye inmesi nedeniyle Hadim'de kan bağışı kampanyası başlattıklarını söyledi.

Duran, " Konya'dan gelen Kızılay kan alım ekibi ile ilçede kan alımı yapıyoruz. Türkiye'de mevcut kan stoku kritik seviyeyelerde. Bu durum vahim. Koronavirüs salgını nedeniyle kan bağışı çok azaldı. Bu anlamda ilçede Türk Kızılayı tarafından kan bağışı seferberliği başlatıldı." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hadim'de Türk Kızılay'ına kan bağışı - Son Dakika


Son Dakika

Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek 2 bin yıllık tarihi olan 'ölümsüzlük mantarı' Düzce'de üretildi Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Tehdit edilen genç kızı korumak isteyen dayısı canından oldu Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu