Hadim'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım - Son Dakika

Hadim'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım

23.01.2016 09:44
Hadim'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım, System.String[]

Hadim ilçesinde AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı ve Hadim Belediyesi tarafından temin edilen yardım malzemeleri, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Hadim ilçesinde AK Parti Hadim İlçe Başkanlığı ve Hadim Belediyesi tarafından temin edilen yardım malzemeleri, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, ilçe merkezinde düzenlenen uğurlama töreninde, AK Parti İl Başkanlığı ve ilçe başkanlığının başlattığı yardım kampanyasında ayni ve nakdi yardımlarla Hadimlilerin gerekeni yaptığını söyledi.

AK Parti Hadim İlçe Başkanı Saffet Duran ise yaptığı açıklamada, "Bizler her zaman mazlumların imdadına yetişen zalimin karşısına duran bir milletiz. Bugün bu duruşun gereği olarak Hadim ilçesinin 31 mahallesinden Bayırbucak Türkmenlerimiz için yardım topladık. Yardımlarını esirgemeyen tüm halkımıza teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Yapılan duaların ardından araçlar, Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılmak üzere Konya'ya gönderildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Politika Hadim'den Bayırbucak Türkmenlerine Yardım - Son Dakika


Son Dakika

MHP'li başkandan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili tepki çeken paylaşım Ümit Özat, Mesut Özil sorusunu sorunca Acun Ilıcalı bozuldu: Bu sorulmayacaktı İstanbul'da kar yağışı öğleden sonra yeniden başlayıp pazartesiye kadar devam edecek Meral Akşener, hacı olduğu için koronavirüs aşısı olduğu anlara ait fotoğrafını paylaşmamış Mahkeme kararı bozdu, Kadir Şeker davası yeniden görülecek Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Gülben Ergen Süleyman Soylu'yu ziyaret etti Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor