Hadim Meslek Yüksekokulu futbol turnuvası sona erdi - Son Dakika

Hadim Meslek Yüksekokulu futbol turnuvası sona erdi

11.11.2019 14:16
Hadim Meslek Yüksekokulu futbol turnuvası sona erdi, System.String[]

Selçuk Üniversitesi Hadim Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen öğrenciler arası futbol turnuvası sona erdi.

Selçuk Üniversitesi Hadim Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen öğrenciler arası futbol turnuvası sona erdi.

Selçuk Üniversitesi Hadim MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Ertuğrul Karataş, yaptığı açıklamada, turnuvanın öğrenciler arasında yapıldığını söyledi.

Öğrencilere yönelik sosyal ve spor alanında aktivitelere önem verdiklerini belirten Karataş, şunları kaydetti:

"Okulumuzda okuyan öğrenciler arasında düzenlediğimiz futbol turnuvasına 6 takım katıldı. Bayram havasında gerçekleşen turnuvada herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı. Öğrencilerimiz sportif faaliyetlerini centilmenlik esaslarına uygun şekilde gerçekleştirdi. Zaten bizim amacımız da öğrencilerimize iyi bir eğitim öğretimin yanında sosyal ve sportif alanda da birşeyler kazandırmaktı. Bu anlamda güzel bir etkinlik olduğu kanaatindeyim. Turnuvayı kazanan ve dereceye giren takımlara 19 Kasım'da ödül töreni düzenleyeceğiz."

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Hadim Meslek Yüksekokulu futbol turnuvası sona erdi - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor