Son Dakika Haberleri: Hadise'den Hayranlarına Müjde: Hiçbir Yerde Görülmeyen Videolarım Olacak

Hadise'den Hayranlarına Müjde: Hiçbir Yerde Görülmeyen Videolarım Olacak

2 ay önce

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının final yapmasının ardından ekranlara ara veren Hadise, YouTube kanalı açacağının müjdesini vererek, "Daha önce hiç bir yerde görmediğiniz videolarım çok yakında sizlerle." dedi.

Jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye yarışmasının final yapmasının ardından bir süredir yeni projelere ara veren şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından YouTube'a yeni içerikler üreteceğinin müjdesini verdi.

"HİÇBİR YERDE GÖRÜLMEYEN VİDEOLAR OLACAK"

Bir süredir sosyal medya hesabından ilginç paylaşımlara imza atan ve dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Hadise, hayranlarına YouTube projesi ile geri döneceğinin müjdesini verdi. YouTube kanalı bulunan fakat aktif olarak kullanmayan Hadise, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Özel içerikler ve daha önce hiç bir yerde görmediğiniz videolarım çok yakında YouTube kanalımda!" ifadelerini kullandı.

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 08:33 

YORUMLAR


Metrobüste, Kadını Taciz Edip Cinsel Organını Dışarı Çıkaran Sapığın İfadesi Ortaya Çıktı CHP'nin Uyuşturucuyla Mücadele Önerisi, AK Parti'nin Oylarıyla Reddedildi Cinsel İstismar Olayıyla Sarsılan Küçükçekmece'den Mide Bulandıran Bir Haber Daha Geldi!