Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu - Son Dakika

Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu

17.04.2021 17:59

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab ile ilişki yaşadığı öne sürülen Hadise, bugün hakkında çıkan tüm iddiaları sert bir dille yalanlamıştı. Yalanlamanın ardından suların durulmadığı üçlünün cephesinden bu kez Hadise'nin Gündeş ile ilgili yıllar önce söylediği söz akla geldi. Yıllar önce de boşanma haberleriyle gündeme gelen Gündeş'e ünlü şarkıcı, "Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru'nun yanındayım. Hepimiz hayatımızda bir şeyler yaşayabiliriz" sözleriyle destek vermişti.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, 11 yıl önce evlendiği Reza Zarrab'a boşanma davası açmış, dilekçede eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu ileri sürmüştü. Bunun üzerine Gündeş'in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

"KİMSE NAMUSUMU YEKELEYEMEZ"

İddiaların üzerine Hadise, sosyal medya hesabından, "Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez! Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım" açıklamasında bulunmuştu.

EBRU'YA DESTEK VERMİŞTİ

Tüm gelişmelerin ardından üçlünün cephesinde magazin kulislerinde yeni bir konu daha konuşulmaya başlandı. Bundan 5 yıl önce yine eşi Reza ile boşanacağı haberiyle gündeme gelen Ebru Gündeş'e Hadise'den gelen büyük destek sözleri hatırlandı. Ünlü şarkıcı o dönem yakın arkadaşının boşanma haberleri karşısında, "Ne yaşarsa yaşasın ben Ebru'nun yanındayım. Hepimiz hayatımızda bir şeyler yaşayabiliriz. Önemli olan her anlamda dostlarımızın yanında olabilmek" sözleriyle Gündeş'e destek vermişti.

Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Hadise, Ebru Gündeş-Reza Zarrab hakkında yıllar önce bakın ne demiş? Tekrar gündem oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Numan Kurtulmuş ve Binali Yıldırım'a yeni görev! Başkanlık katı hazırlanıyor Ümit Özat'ın 'Kazanılan tek kupa' paylaşımı Fenerbahçelileri çıldırttı! Taraftarlardan tepki yağıyor Ümit Özat'ın 'Kazanılan tek kupa' paylaşımı Fenerbahçelileri çıldırttı! Taraftarlardan tepki yağıyor Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada kazan kaldırdı! Emre Belözoğlu'na ateş püskürdüler Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Beşiktaş, Karagümrük'e kaybetti, maç sonu ortalık savaş alanına döndü Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Şampiyonlar Ligi finali Türkiye'den alınıp Portekiz'e verildi Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Netanyahu'nun oğlundan peş peşe Türkiye karşıtı hamleler! Erdoğan'ın paylaşımını da hedef aldı Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı! Görenleri şaşkına çevirdi: Babasının kimlik bilgileriyle kurulan 3 şirketten 14 milyonluk borç kaldı! Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur! Sanatçı Sabahat Akkiraz'dan gündem olacak Mescid-i Aksa yorumu: İşte yobazlık budur!
Advertisement