Hadise: Hakaretlerden sıkıldım - Son Dakika

Hadise: Hakaretlerden sıkıldım

23.05.2020 14:57
Hadise: Hakaretlerden sıkıldım, System.String[]

Gigi Hadid, makyaj sanatçısı Erin Parsons ile bir Zoom görüşmesine katıldı.

Gigi Hadid, makyaj sanatçısı Erin Parsons ile bir Zoom görüşmesine katıldı. Görüntülerde, makyajsız olduğu dikkat çeken 6 aylık hamile Amerikalı modelin estetik yaptırdığı da iddia edildi. Hadid ise söz konusu iddialarla ilgili, "Yüzüm yuvarlak olduğu için insanlar dolgu yaptırdığımı düşünüyor. Ben doğduğumdan beri bu yanaklara sahibim" ifadelerini kullandı.

Hadise ise Hadid'in makyajsız görüntüsüne Türkiye'de yapılan yorumlara tepki gösterdi. Instagram hesabının hikayeler bölümünden hem İngilizce hem de Türkçe paylaşım yapan Hadise, "Hamile bir kadına, yüzü yorgun diye neden diğer kadınlar alay edercesine yorum yapıyor anlamıyorum? Sıkıldım bu gereksiz yorumlarınızdan ve hakaretlerinizden. Korona sürecinde yaşadıklarımız size iyilik adına hiçbir şey katmamış, yazık" dedi.

Hadise: Hakaretlerden sıkıldım

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Hadise: Hakaretlerden sıkıldım - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Benzin ve motorine büyük zam geldi ABD Başkanını belirleyecek olan kritik 2 eyalette son durum İzmir depreminde 34 vatandaşımıza mezar olan Rıza Bey Apartmanı'nın yıkılma anı görüntüleri ortaya çıktı Emrah Apartmanı'ndan Yılmaz Erbek Apartmanı'na taşınan emekli astsubay, depremde yaşamını yitirdi Antalyaspor Abdullah Avcı ile anlaşamadı! Trabzonspor'a imzası an meselesi Bomba iddia: Pelin Öztekin, yeni tanıştığı adamla önce öpüştü sonra mekandakilerle tartıştı Eşini, kayınvalidesini ve baldızını öldürüp intihar etmişti! Her şey 3 çocuğunun gözleri önünde olmuş Son Dakika! 81 ile gönderilen yeni koronavirüs genelgesine göre pek çok işletme 22.00'de kapanacak