Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği için Instagram hesabı açtı - Son Dakika

Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği için Instagram hesabı açtı

Hadise, aşk yaşadığı Kaan Yıldırım'ın köpeği için Instagram hesabı açıp köpekle olan fotoğrafını paylaştı. "Benek Yıldırım" adlı hesaptan sadece kendini ve Kaan'ı takip eden Hadise'nin ilk paylaşımına binlerce beğeni geldi.

Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Hadise ile olan aşkını resmen ilan etti. Kaan Yıldırım'ın köpeği Benek'e de oldukça düşkün olan ve sık sık sosyal medya hesabından Benek ile çekilen fotoğraflarını paylaşan Hadise'den bir adım daha geldi.

BENEK İÇİN INSTAGRAM HESABI AÇTI

Hadise, Benek için özel bir Instagram hesabı açtı. "Benek Yıldırım" adlı hesaptan sadece kendini ve Kaan'ı takip eden Hadise'nin ilk paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği için Intagram hesabı açtı
Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği için Instagram hesabı açtı

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2020 16:40

Son Dakika Magazin Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği için Instagram hesabı açtı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Çipli kimlikte yeni dönem! Parmak izinin yerli ve milli yazılımla işleneceği sisteme geçiliyor Gelmeyen öğrencileri geliyor gibi gösteren okul sahibi, devleti 1 milyon lira dolandırdı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Sigara içilmesi koronavirüsün yayılmasını kolaylaştırıyor Sharon Stone, öpüştüğü aktörler içinde en iyisi olarak Robert de Niro'yu ilk sıraya koydu Taksim'de genç kadını takip ederek taciz eden şüpheli hakkında 13 yıla kadar hapis istendi Bill Gates, koronavirüs salgınının 2022'de sona erebileceğini söyledi TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı