Hadise'nin küçük yolu - Son Dakika

Hadise'nin küçük yolu

04.09.2020 07:38
Hadise'nin küçük yolu, System.String[]

Devrim Karaoğlu'nun müzik ve düzenlemesini yaptığı, sözlerine de Mete Özgencil'le birlikte imza attığı "Küçük Bir Yol"un kayıtları Los Angeles'ta yapıldı.

Devrim Karaoğlu'nun müzik ve düzenlemesini yaptığı, sözlerine de Mete Özgencil'le birlikte imza attığı "Küçük Bir Yol"un kayıtları Los Angeles'ta yapıldı. Şarkının klibi ise Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Hadise, "güçlü kadın" imajını yansıttığı klibinde ata binerek dev binaların ve plazaların arasından geçip gidiyor.

Hadise'nin küçük yolu

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Hadise'nin küçük yolu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Nicklas Bendtner, Juventus'ta oynarken Buffon ve Pirlo'nun sigara içtiğini söyledi Bahçeli, terör örgütü sembolünün kullanıldığı iddia edilen park üzerinden CHP'ye yüklendi: Burunlarından fitil fitil getirilmelidir Bolivya'dan korkutan haber! İnsandan insana bulaşan yeni bir virüs tespit edildi Veda turuna çıkan ABD Dışişleri Bakanı Pompeo, İstanbul'a gelmeden önce Türkiye'yi kötüledi Kolundaki alçıda patlayıcı madde bulunan terörist: Yakalanmasaydım bombaları İstanbul'a götürüyordum Cinnet geçiren kadın dehşet saçtı! Önce eşini vurdu, ardından intihar etti İpek böcekçiliğiyle uğraşan vatandaşlar, 1 kutu kozadan asgari ücret kadar para kazanıyor Türk gençler, Instagram'daki ciddi bir açığı keşfetti! Büyük para ödülü bekliyorlar