Olay mahkemeye taşındı! "Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşıyor" diyen Serengil, Ebru Gündeş'i şahit gösterdi - Son Dakika

Olay mahkemeye taşındı! "Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşıyor" diyen Serengil, Ebru Gündeş'i şahit gösterdi

05.01.2023 21:39

Reza Zarrab'la aşk yaşadığı öne sürülen Hadise'nin şikayeti üzerine Seren Serengil adliyede ifade verdi. Adliye çıkışı gazetecilerin sorularını cevaplayan Serengil, "Hadise suç duyurusunda bulunmuş. Biz de Reza beyin eski avukatı, Ebru Gündeş'in avukatı ve Ebru Gündeş'i şahit olarak gösterdik." ifadelerini kullandı.

Sunucu Seren Serengil, şarkıcı Hadise'nin kendisi hakkında şikayette bulunması üzerine Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. Serengil'in Savcılıktaki işlemleri yaklaşık 3 saat sürdü.

"TANIKLARIMIZIN İSİMLERİNİ VERDİK"

Şüpheli Seren Serengil, Savcılıktaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Hadise suç duyurusunda bulunmuş, biz de tanıklarımızın isimlerini verdik. Reza Zarrab'la yaşadığı yasak aşkla alakalı vermiş. Biz de Reza beyin eski avukatı, Ebru Gündeş'in avukatı ve Ebru Gündeş'i şahit olarak gösterdik. Teşekkürler" ifadelerini kullandı. Serengil daha sonra adliyeden ayrıldı.

Mahkemelik oldular! 'Reza Zarrab'la Hadise aşk yaşıyor' diyen Serengil, Ebru Gündeş'i şahit gösterdi

YASAK AŞK İDDİASI

Seren Serengil, Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'le evli olduğu dönemde Hadise ile yasak aşk yaşadığını iddia etmişti. Gündeş ile Zarrab'ın boşanma dilekçesini canlı yayında okuyan Serengil, Zarrab'ın Hadise ile yaşadığı yasak aşkı itiraf ettiğini söylemişti.

CANLI YAYINDA DİLEKÇEYİ OKUMUŞTU

Dilekçede şu ifadeler yer almıştı: "Davalı, taraf bakıcıya müvekkilimin de tanıdığı bir kadınla gönül ilişkisi yaşadığını itiraf etmiş. Bakıcı da bu durumu müvekkile iletmiştir. Müvekkil önceleri bu söylemlere itibar etmemiş ancak 2021 yılı şubat ayında Amerika'dan Türkiye'ye döndükten sonra birçok kişi tarafından aynı söylemler tekrarlanmış. Hatta bu kadının davalı tarafın yanında uzun süreli kaldığı da söylenmiştir."

Kaynak: İHA
YORUMLAR (3)
  • haydar topçu: Hadisenin bir başarılı olsa belçika da olur Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • Yılmaz Cengiz: Ne adammış elal olsun adam içeriden işi bitiriyor erhalde Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
  • sait acar: Bu kadın yetişemediği her şeyi karıştırıyor.Sanki mikser. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
500
Ünlülerin Ramazan Bayramı sahne fiyatları belli oldu! Birinci sırada Hadise var Ünlülerin Ramazan Bayramı sahne fiyatları belli oldu! Birinci sırada Hadise var

Son Dakika 3. Sayfa Olay mahkemeye taşındı! 'Reza Zarrab ile Hadise aşk yaşıyor' diyen Serengil, Ebru Gündeş'i şahit gösterdi - Son Dakika


Advertisement